Polecaj kursy i zgarniaj nagrody!

Podobają Ci się nasze kursy? Jesteś zadowolona/y z postępów dziecka i z jego nowych umiejętności? Poleć nas innym rodzicom i otrzymuj przy tym atrakcyjne nagrody!

Każdy zapis z Twojego linku lub kodu polecającego na wybrany pierwszy kurs semestralny (pierwszy semestr) to 150 zł do wykorzystania w formie zniżki na nasze kursy lub w formie voucheru w sklepach:

  • Rossmann
  • Empik
  • Allegro

Za polecenie kursu krótkiego możesz zgarnąć 50 zł, a za polecenie naszych warsztatów Koduj z Gigantami lub lekcji próbnej - 10 zł. 

Co więcej, osoba, która skorzysta z Twojego kodu, otrzyma zniżkę na kurs semestralny w wysokości 50 zł!

Żeby otrzymać swój link i kod polecający kliknij tutaj:

Odbierz kod i link polecający

Przy każdym nowym zapisie z Twojego linku lub kodu polecającego dostaniesz maila z informacją dotyczącą zaktualizowanego portfela.

*Uwaga! Osoba polecona musi wpłacić minimum jedną płatność w przypadku kursów płatnych lub uczestniczyć w zajęciach bezpłatnych . 

Jak zdobywać nagrody? To bardzo proste! 

1) Wystaw opinię o Gigantach Programowania w mediach społecznościowych.

Najprostszym sposobem, aby opowiedzieć innym o naszej szkole będzie opublikowanie opinii na swoim profilu w social mediach. Przy okazji możesz się pochwalić innym postępami swojego dziecka! :)

3

Pamiętaj, aby zawsze dodać link polecający, który łatwo wygenerujesz - tutaj

Możesz też dodać swoje zdjęcia lub nakręcić własne wideo. Takie posty zwracają najwięcej uwagi. Pamiętaj, że do postów na Instagramie nie można dodawać linków - dla tej sieci społecznościowej zastosuj kod polecający i dodawaj linki polecające w stories lub prześlij go znajomym w prywatnych wiadomościach.

2) Prowadzisz grupę w sieciach społecznościowych lub forum? A może jesteś członkiem rodzicielskiego czatu/grupy? Poleć naszą szkołę innym rodzicom. Na pewno będą wdzięczni! 

4 1

3) Obserwuj nasze posty w sieciach społecznościowych. Możesz zostawić kilka słów o nas w komentarzach pod postami i dodać swój link i kod polecający! 

5

4) Zauważyłeś, że jakiś bloger/influencer opowiada o nas  w sieciach społecznościowych? Dodaj pod jego postem opinię o szkole wraz ze swoimi  kodem polecającym. Zazwyczaj podobnymi publikacjami chwalimy się na łamach naszych profili społecznościowych, więc wystarczy nas bacznie obserwować! :)

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs