Unia Europejska

O nas

Najpierw połączyła nas przyjaźń, a zaraz potem zamiłowanie do programowania! Szkołę Giganci Programowania stworzyliśmy, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Chcemy pokazać naszym uczniom jak wielki potencjał drzemie w nauce programowania i jak ogromne korzyści się z tym wiążą.

Programowanie to nie tylko świetne pieniądze, ale również doskonały sposób na rozwój logicznego myślenia, kreatywności, cierpliwości czy umiejętności rozwiązywania problemów.

W naszych działaniach wspiera nas grono pedagogów, posiadających szerokie kompetencje i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

 

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych nowymi technologiami i programowaniem komputerów. Szkołę powołaliśmy do życia w 2015 roku jako czterej absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. 

Kursy Gigantów Programowania skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat z podziałem na odpowiednio dobrane grupy wiekowe. Program kursów przygotowywany jest przez wyspecjalizowanych programistów, którzy umiejętnie dobierają materiał do możliwości uczniów w danym przedziale wiekowym.

Do szkoły programowania dla dzieci i młodzieży zapraszamy od szóstego do osiemnastego roku życia - wiemy, że niezależnie od wieku, to motywacja odgrywa kluczową rolę w nauce, dlatego wciąż rozbudowujemy naszą ofertę o kolejne kursy, by każdy z naszych uczniów mógł rozwijać się w obszarze, który go najbardziej interesuje.  

 

 

Ponad 8 lat

Doświadczenia w prowadzeniu kursów programowania

Prawie 500

Scenariuszy lekcji

77 kursów

Dla grup wiekowych od 6 do 18 roku życia

Ponad 130

Placówek własnych i franczyzowych

Ponad 200 000

Zadowolonych klientów

Microsoft in Education Global Training Partner

Partnerzy szkoleniowi, znajdujący się w elitarnym gronie #teamuMicrosoft

Nasze wyróżnienia

Forbes
EY
Microsoft

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs