Kursy programowania – Hrubieszów

Giganci Programowania zmieniają zainteresowania w kompetencje przyszłości, które otwierają drogę do współczesnego rynku pracy: na nasze kursy programowania w Hrubieszowie serdecznie zapraszamy wszystkich młodych ludzi w wieku 7-18 lat – wymagamy tylko chęci i dobrego nastawienia. Opracowaliśmy cały pakiet tematycznych szkoleń w dziedzinach programowania gier, aplikacji i stron. Uczymy się najpopularniejszych języków i głównie w praktyce: poprzez pracę nad autorskimi projektami. A przy tym świetnie się bawimy, fajnie spędzając wolny czas!

Programowanie dla dzieci – Hrubieszów. Jak zorganizowaliśmy kursy?

Podstawa efektywnej edukacji tkwi w jej dobrej organizacji! Na terenie Hrubieszowa stworzyliśmy szkołę programowania z prawdziwego zdarzenia – dla młodych ludzi w różnym wieku, w której każdy odnajdzie swoje zainteresowania i plany na przyszłość. Zapisy trwają cały rok.

Rodzaje, forma i charakter kursów

Podstawą naszej oferty edukacyjnej są tematyczne kursy semestralne: dwa lub trzy semestry nauki konkretnego języka bądź też tworzenia – m.in. gier, aplikacji czy stron. W każdym semestrze realizujemy ponad 20 godzin zajęć. Cały kurs i każda lekcja mają własny program, a uczymy od podstaw do zaawansowanego poziomu. Wszystkie nasze szkolenia tworzą kompletną ścieżkę edukacji dla młodych programistów. Uczestnicy szkoły mogą realizować kursy po kolei lub wybiórczo – stawiając na zajęcia najlepiej odpowiadające ich zainteresowaniom.

Uzupełnieniem oferty kursów semestralnych są krótkie, kilkugodzinne warsztaty.

Grupy zajęciowe i nauczyciel Gigantów

Każdy nasz kurs jest przeznaczony dla młodych ludzi w konkretnym wieku. Tworząc grupę wiekową, dopuszczamy tylko dwa lata różnicy między uczniami – a dzięki temu zapewniamy luźną atmosferę, wyrównujemy poziom umiejętności oraz sprzyjamy zawiązywaniu się znajomości i przyjaźni.

Nasz nauczyciel to aktywny w zawodzie programista i pedagog doświadczony w pracy z młodymi ludźmi, który zna ich potrzeby i potrafi im sprostać. Nie tylko więc wykłada wiedzę i pomaga realizować zadania czy projekty, ale też indywidualnie wspiera, motywuje i docenia ciężką pracę. Dzieli się doświadczeniem w zawodzie, a dzięki temu młodzi ludzie poznają tajniki pracy programisty od podszewki – i mogą bardziej świadomie zdecydować, czy jest to kariera odpowiednia dla nich.

Program i przebieg zajęć

Każdy kurs ma własny szczegółowy program – udostępniamy go w opisach naszych zajęć w zakładce „Kursy i cennik”. Wszystkie nasze lekcje mają formę praktyczną – uczestnicy po prostu programują, wykorzystując poznane zagadnienia. 

Dla najmłodszych dzieci przygotowujemy ciekawe konwencje zajęć, np. teleturnieje, wyścigi i pojedynki, dzięki czemu uczą się niemal wyłącznie przez zabawę. Wspólnym mianownikiem wszystkich warsztatów jest też praca projektowa – młodzi ludzie tworzą autorskie programy, gry, aplikacje, strony internetowe. Te projekty mogą następnie wykorzystać w programistycznym portfolio, które zwiększy szansę na uzyskanie miejsca na stażu czy nawet na pomyślą rekrutację do pierwszej pracy.

Giganci Programowania – Hrubieszów. Co proponujemy?

  • Gry komputerowe. Najwięcej naszych kursów jest związanych z tworzeniem gier. Dzieci programują w prostym języku Scratch i poznają podstawy Python na przykładzie gry Minecraft, a następnie zgłębiają tajniki platformy Roblox i języka Lua. Młodzież korzysta z profesjonalnego silnika Unity i języka C#.
  • Języki programowania. Proponujemy zajęcia projektowe z języków Python i C# – dwóch najpopularniejszych i najbardziej pożądanych w branży IT. Nasi uczniowie uczą się programować profesjonalnie, poznają niezbędne narzędzia, m.in. środowisko Visual Studio, i zdobywają rzeczywiste kompetencje.
  • Strony internetowe. Warsztaty tworzenia stron www także mają charakter projektowy – uczniowie przygotowują autorskie witryny. Najpierw projektują, dalej programują w językach HTML, CSS i JavaScript, a kolejno uczą się publikować i zabezpieczać strony oraz zarządzać nimi.
  • Zajęcia uzupełniające. To m.in. zajęcia z grafiki 2D i 3D, które są świetnym wstępem do rozwoju w kierunku projektowania graficznego, a także hacking i cyberbezpieczeństwo, które przekładają się na bezpieczne korzystanie z sieci, w tym również umiejętność zabezpieczania swojej pracy w wirtualnym świecie.

Nauka programowania – Hrubieszów. Co dają nasze warsztaty?

Nasze kursy programowania w Hrubieszowie to połączenie świetnej zabawy czy fajnie spędzonego wolnego czasu ze zdobywaniem kompetencji, które są niezbędne w zawodzie programisty. To z jednej strony umiejętności „twarde” – znajomość języków programowania, narzędzi i środowisk, zagadnień, schematów czy mechanizmów, czyli wiedza i doświadczenie, z drugiej liczne kompetencje „miękkie”. Do tej drugiej grupy zaliczamy m.in. logiczne myślenie, kreatywność, rozwiązywanie problemów, naukę na błędach czy organizację pracy, które rozwijamy niejako „przy okazji”, na każdych zajęciach, podczas ćwiczeń i pracy projektowej. 

Naszych uczniów staramy się też inspirować do ciągłego samorozwoju, pokazując, że takie nastawienie od dziecka umożliwia spełnienie najśmielszych marzeń.

Zajęcia pozaszkolne, Hrubieszów. Ile kosztują i jak się zapisać?

Semestr kursu kosztuje około 1200-1400 złotych (ponad 20 godzin lekcji), a pierwsze warsztaty to bezpłatna lekcja próbna. Całą kwotę można rozłożyć na wygodne raty. Cena obejmuje wszystkie materiały dydaktyczne, pomoc nauczyciela, a także dodatki np. nagrania z lekcji. Zapraszamy również na nasze bezpłatne warsztaty programistyczne Koduj z Gigantami, krótkie kursy oraz wyjazdy wakacyjne i zimowe.

Zapisy do szkoły umożliwiamy przez internet – wystarczy wypełnić formularz w zakładce „Zapisy i Terminarz” – lub poprzez kontakt z naszym sekretariatem, który udzieli też szczegółowych informacji i pomoże wybrać odpowiednie zajęcia.

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst