Unia Europejska

UCZYMY PROGRAMOWANIA DZIECI I MŁODZIEŻ W ZIELONEJ GÓRZE

 • Szukasz dla Dziecka nowych, inspirujących zajęć?
 • Czy chcesz przekuć pasję do gier Twojego Dziecka w przyszłościowe hobby?
 • Chcesz, aby Twoje Dziecko rozwinęło kreatywność i logiczne myślenie?

Zadbaj o jego rozwój już teraz: zapisz je na kurs do Gigantów Programowania!

Trwają zapisy na kursy stacjonarne w Zielonej Górze i online

Śpiesz się - ilość miejsc jest ograniczona!

Dołącz już teraz

Dlaczego warto uczyć się programowania od najmłodszych lat?

 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.

Dzięki kursowi programowania Twoje dziecko:

 • Pozna i opanuje najważniejsze elementy języka programowania:
  • wyrażenia warunkowe (if - else)
  • pętle (for, while)
  • zmienne
 • Nauczy się wykorzystywać wiedzę matematyczną w praktyce
  • operacje arytmetyczne, oś liczbową, układ współrzędnych
 • Pozna języki programowania, dzięki którym będzie mogło tworzyć własne programy i gry

Nauka programowania rozwija

Analityczne i logiczne myślenie

Umiejętność rozwiązywania problemów

Kreatywność

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami.

Kodujemy w Zielonej Górze przez cały rok! 😊

Nasza szkoła została założona w 2015 r. przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Giganci Programowania

8 lat doświadczenia w nauce programowania

Zajęcia w 94 miastach w całej Polsce, a także online

Nasze kursy ukończyło już ponad 130 000 uczniów

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft in Education Global Training Partner

Od czego najlepiej zacząć przygodę z programowaniem?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch + Minecraft)

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 (Scratch + Minecraft Education)

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C#, C++ lub w Pythonie semestr 1

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C#, C++ lub w Pythonie semestr 1

Jeżeli Twoje Dziecko zna już podstawy programowania - zapraszamy na wyższy poziom kursu. Sprawdź pełną ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z nami.


Sprawdź grafik zajęć stacjonarnych

Grafik zajęć w Legionowie, ul. Strużańska 2B

Start zajęć: wrzesień 2022 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Godzina

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

Grupa wiekowa

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

Kurs

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Grafik zajęć w Legionowie, ul. Strużańska 2B

Start zajęć: wrzesień 2022 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Godzina

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

Grupa wiekowa

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

Kurs

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Jak przebiegają kursy programowania
w Zielonej Górze?

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 90 minut
 • Możliwość odrabiania nieobecności
 • 14 spotkań w semestrze
 • Ścieżki edukacyjne umożliwiające naukę przez wiele semestrów
 • Średnio 8 osób w grupie
 • Kursy prowadzone przez trenerów-programistów
 • Stanowiska pracy wyposażone w nowoczesne komputery
 • Przyjazna atmosfera
 • Ciekawe scenariusze zajęć - tworzymy własne programy i gry
 • Dostosowane tempo zajęć
 • Materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach
 • Wsparcie, nie ocenianie

Gdzie jesteśmy?

Co mówią o nas Uczniowie i oraz ich Rodzice?

 

Jaka jest cena kursu?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C#, C++ lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C#, C++ lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Chcesz zapewnić miejsce Twojemu dziecku?

Już teraz dokonaj rezerwacji na semestr jesień-zima 2023/2024

Mamy tylko 50 wolnych miejsc!

Rezerwuj

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Zostaw nam kontakt, oddzwonimy:

To pole jest wymagane.
Nieprawidłowy adres e-mail.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Akceptacja polityki prywatności jest wymagana.

Tematyczne programistyczne zajęcia pozaszkolne – Zielona Góra

Programowanie jest pojemną dziedziną, a programiści specjalizują się w konkretnym obszarze – danym języku programowania, narzędziach czy środowiskach i rodzajach programowanych elementów cyfrowego świata. Dlatego też Giganci Programowania proponują młodym ludziom obszerny pakiet kursów o różnej tematyce – i każdy uczeń może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego pasji czy planom.

Poszczególne propozycje kursów dotyczą konkretnego języka, typu programu lub też zakresu pracy programisty. Łącznie jest to kilkanaście kursów z kilku dużych grup.

Gry komputerowe. Tworzenia gier w szkole Gigantów uczą się dzieci już od 7 r.ż., najpierw z pomocą prostego języka Scratch, a później poznają podstawy Pythona na przykładzie gry Minecraft. Stworzyliśmy też kurs programowania na popularnej wśród nastolatków platformie Roblox. Młodzież natomiast uczy się tworzyć gry już niemal zawodowo: w języku C# i z użyciem silnika Unity. Uczymy również programowania w języku C++.

Strony internetowe. Na tego typu zajęciach młodzież uczy się tych trzech najważniejszych języków dla każdego web developera – czyli HTML, CSS i JavaScript – programując w nich własne projekty. Zajęcia wzbogacamy także o elementy: projektowania stron internetowych, zabezpieczania stron i aplikacji przed atakami zewnętrznymi oraz zarządzania witrynami i bazami danych.

Języki programowania. Dla młodzieży opracowaliśmy też kursy tworzenia w C#, C++ lub Python – to te trzy najpopularniejsze, profesjonalne języki, których znajomość otwiera wiele drzwi na rynku pracy. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą swoje prace – programy, aplikacje, gry – które kolejno mogą wykorzystać m.in. w celu budowy pierwszego programistycznego portfolio.

Cyberbezpieczeństwo. Aby pokonać cyberprzestępcę, unieszkodliwić jego poczynania i nie dać się oszukać, trzeba poznać tajniki tej działalności! Dlatego odkrywamy przed młodzieżą metody ataków internetowych, pokazujemy typy złośliwego oprogramowania i uczymy zabezpieczać skrypty, aplikacje i strony. To ciekawe uzupełnienie lekcji programowania i niezwykle ważne zajęcia!

Kursy programowania – Zielona Góra

Kursy prowadzone przez zawodowych programistów, profesjonalne podejście oparte na praktyce oraz najpopularniejszych językach i narzędziach, a do tego morze zabawy i swobodna atmosfera – to wszystko i wiele więcej oferuje nasza ogólnopolska szkoła programowania. Przygotowaliśmy pakiet tematycznych warsztatów dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat, które tworzą kompletną ścieżkę edukacji dla przyszłych programistów i specjalistów IT, a opierają się na tworzeniu gier, stron internetowych czy aplikacji – poprzez zabawę i rozrywkę. Serdecznie zapraszamy!

Nauka programowania – Zielona Góra. Jaki kurs wybrać?

Nasza szkoła programowania ma jeden główny cel – przygotować dzieci i młodzież na wyzwania dorosłości, ułatwiając im start na rynku pracy poprzez przekucie pasji w kompetencje. Dlatego cały rok trwają zapisy na łącznie kilkanaście tematycznych kursów, które razem tworzą profesjonalną ścieżkę edukacji w dziedzinie programowania. Skupiamy się na kilku większych obszarach.

 • Gry komputerowe. Programowanie gier to jeszcze lepsza zabawa niż granie w nie, a przy tym dalece użyteczniejsza. Gry to wdzięczny przykład, na którym uwidaczniają się mechanizmy wspólne dla wszystkich programów. Dlatego te zajęcia są dedykowane zarówno najmłodszym (od 7 lat), jak i młodzieży. Dzieci tworzą w Scratch, przebudowują świat Minecraft i zgłębiają platformę Roblox, a młodzież programuje profesjonalnie na silniku Unity i w języku C#.
 • Języki programowania. Bierzemy na warsztat języki Python, C++ i C#, czyli dwa najpopularniejsze i najbardziej poszukiwane na rynku pracy, ucząc ich głównie w praktyce. Opracowaliśmy zajęcia projektowe dla nastolatków, którzy tworzą na nich autorskie projekty – gry, aplikacje, programy. Dbamy o profesjonalne narzędzia – m.in. Visual Studio – oraz o wyłożenie najważniejszych zagadnień, dzięki którym młody człowiek łatwiej odnajdzie się na stażu czy praktykach.
 • Strony internetowe. To zajęcia dodatkowe przydatne dla każdego młodego człowieka, ale też świetnie przygotowanie do zawodu web developera. Dzieci i młodzież projektują i kodują swoje witryny, korzystając z języków HTML, CSS i JavaScript. Następnie uczą się je publikować i nimi zarządzać. Poznają nowe trendy w designie stron internetowych, najlepsze praktyki w zakresie budowy witryn, a także pomocne narzędzia i sposoby zabezpieczenia swojej pracy.

Programowanie dla dzieci – Zielona Góra. Jakie daje korzyści?

Standardowe kursy programowania często polegają na teorii i samodzielnej praktyce w domu osób szkolonych, ale nie w naszej szkole. My stawiamy przede wszystkim na ćwiczenia i realizację własnych projektów – doświadczenie, i to zdobywane pod okiem zawodowych programistów. To przekłada się na kompetencje: rzeczywiste umiejętności naszych uczniów, które mogą poświadczyć w portfolio bądź biorąc udział w konkursach i zadaniach rekrutacyjnych. Dzięki temu mają łatwiejszy start na rynku pracy, a tuż po szkole mogą podjąć staż czy praktyki zawodowe. A poza samym programowaniem mocno stawiamy też na podnoszenie ogólnych kompetencji cyfrowych, w tym biegłą znajomość najważniejszych narzędzi (np. MS Excel).

Jako profesjonalni programiści doskonale wiemy, że ta praca wymaga także licznych kompetencji „miękkich” – kreatywności, logicznego myślenia, skupienia, organizacji zadań czy umiejętności współpracy. Tego wszystkiego uczymy naszych młodych kursantów. Dążymy do rozbudzania w nich pasji i zorientowania na ciągłe doskonalenie się – nasi uczniowie wiedzą, że w ten sposób osiągną szczyt.

Przy tym wszystkim nauka w naszej szkole jest przyjemna – to nie nudny obowiązek, lecz miły sposób spędzania czasu wolnego, mnóstwo zabawy czy rozrywki, ciekawe wyzwania i piękne przyjaźnie.

Jak organizujemy kursy programowania w Zielonej Górze?

 • Od podstaw do poziomu zaawansowanego. Jeden kurs trwa dwa, trzy semestry, a w każdym odbywa się kilkanaście spotkań po 90 minut. Uczniowie zyskują solidną bazę i na niej budują (w praktyce) umiejętności. Zapewniamy czas na indywidualny, naturalny rozwój – w naszej szkole nie ma żadnej presji.
 • Możliwość wyboru tematyki kursu. Nasi uczniowie mogą zrealizować po kolei każdy kurs, ale nie muszą. Umożliwiamy także wybór modułów zgodnie z ich zainteresowaniami czy planami na przyszłość.
 • Kursy prowadzone przez programistów. Nasi nauczyciele to zawodowi programiści i pedagodzy w jednym. Chętnie dzielą się doświadczeniem – więc młodzi ludzie zyskują pełen obraz codziennej pracy w zawodzie – a dodatkowo wspierają, pomagają indywidualnie, motywują do pracy i doceniają wysiłki.
 • Nauka w małej grupie rówieśniczej. Na te same zajęcia uczęszczają dzieci lub młodzież w podobnym wieku: maksymalna różnica to 2 lata. To przekłada się na swobodną atmosferę i wyrównany poziom, czyli harmonijny rozwój.
 • Liczne ćwiczenia i autorskie projekty. Nasze zajęcia z programowania są przepełnione praktyką: ćwiczymy na przykładach i podczas zabawy. Uczniowie tworzą również własne prace – autorskie gry, aplikacje czy strony internetowe. Te projekty zasilają pierwsze portfolio i pomagają dostać się np. na staż.

Zajęcia pozaszkolne, Zielona Góra. Ile kosztują, jak się zapisać?

Nie lubisz kupować kota w worku? To dla Ciebie jest bezpłatna lekcja próbna – nie zobowiązuje ona do zapisu na kurs. Dokonaj rezerwacji na naszej stronie. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wybranym kursie, skontaktuj się z sekretariatem Gigantów. Aby zapisać na się na kurs, skorzystaj z zakładki „Zapisy i Terminarz” i wypełnij formularz. Warto też na bieżąco nas śledzić – cyklicznie organizujemy bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami.

Cena naszego kursu to około 1200 złotych za semestr: ponad 20 godzin zajęć. Całość można rozłożyć na raty, a przy płatności z góry obowiązują zniżki. W cenę wliczone są też wszystkie materiały dydaktyczne i mnóstwo „bonusów”, m.in. nagrania z lekcji. Zapraszamy! 

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst