Unia Europejska

“Twórca gier w Unity” to kurs oparty na tworzeniu gier w oparciu o silnik Unity z wykorzystaniem języka programowania C#. Projektowy charakter zajęć pozwala każdemu uczniowi na wielopłaszczyznowe poznawanie zagadnień z zakresu tworzenia gier.

  • 20 lekcji - 10 spotkań po 2 lekcje trwające 45 minut (raz lub kilka razy w tyg.)

  • 2 x 45 min (każde spotkanie)


za lekcję 44,50 zł


Wypróbuj nas! Jeśli zajęcia Ci się nie spodobają, masz możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszej lekcji!

Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

“Twórca gier w Unity” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą nauczyć się tworzenia gier w Unity z wykorzystaniem języka C#. Program Unity to środowisko pozwalające na tworzenie zaawansowanych gier komputerowych (zarówno 2D jak i 3D). Kurs zawiera wprowadzenie w podstawy programowania języka C# dzięki któremu stworzymy własną grę 2D wzorowaną na starej kultowej grze „Kapitan Pazur”. Ponadto stworzymy własną grę 3D. Nauczymy się, jak zaprogramować poruszanie się postaci, kolizje, animacje, teren trójwymiarowy.

Program kursu

Celem lekcji jest wprowadzenie do silnika Unity, stworzenie postaci oraz jej poruszania się, skoku jak i również poruszania się kamery.
Celem lekcji jest dodanie animacji postaci oraz przygotować monetę na następne zajęcia.
Te zajęcia zostaną poświęcone na dokończenie zdobywania punktów, stworzymy warunki wygranej i przegranej a także przygotujemy GUI.
Na tych zajęciach przygotujemy przeciwnika, który będzie patrolował nasze platformy i gdy nas zauważy to zaatakuje nas.
Na tych zajęciach zaprojektujemy poziomy, dodamy muzykę do gry i nauczymy się eksportować projekt.
Celem lekcji jest wprowadzenie do silnika Unity, stworzenie postaci oraz jej poruszania się, skoku jak i również poruszania się kamery
Celem lekcji jest stworzenie przeciwnika, jego animacji, sposobu poruszania i sposobu zadawania obrażeń.
Celem lekcji jest stworzenie systemu strzelania, a także spawnowania zombie.
Na tych zajęciach skupimy się na warunkach zwycięstwa i przegranej. Dodamy okno restartu oraz GUI z informacjami o użytkowniku.
Na tych zajęciach dodamy sobie pickupy a także dźwięki i muzykę. Rozpoczniemy też pracę nad rysowaniem terenu

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst