Unia Europejska

UCZYMY PROGRAMOWANIA DZIECI I MŁODZIEŻ W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

 • Szukasz dla Dziecka nowych, inspirujących zajęć?
 • Czy chcesz przekuć pasję do gier Twojego Dziecka w przyszłościowe hobby?
 • Chcesz, aby Twoje Dziecko rozwinęło kreatywność i logiczne myślenie?

Zadbaj o jego rozwój już teraz: zapisz je na kurs do Gigantów Programowania!

Trwają zapisy na kursy stacjonarne i online w Rudzie Śląskiej

Śpiesz się - ilość miejsc jest ograniczona!

Dołącz już teraz

Dlaczego warto uczyć się programowania od najmłodszych lat?

 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.

Dzięki kursowi programowania Twoje dziecko:

 • Pozna i opanuje najważniejsze elementy języka programowania:
  • wyrażenia warunkowe (if - else)
  • pętle (for, while)
  • zmienne
 • Nauczy się wykorzystywać wiedzę matematyczną w praktyce
  • operacje arytmetyczne, oś liczbową, układ współrzędnych
 • Pozna języki programowania, dzięki którym będzie mogło tworzyć własne programy i gry

Nauka programowania rozwija

Analityczne i logiczne myślenie

Umiejętność rozwiązywania problemów

Kreatywność

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami.

Kodujemy w Rudzie Śląskiej przez cały rok! 😊

Nasza szkoła została założona w 2015 r. przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Giganci Programowania

8 lat doświadczenia w nauce programowania

Zajęcia w 94 miastach w całej Polsce, a także online

Nasze kursy ukończyło już ponad 130 000 uczniów

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft in Education Global Training Partner

Od czego najlepiej zacząć przygodę z programowaniem?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch + Minecraft)

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 (Scratch + Minecraft)

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C#, C++ lub w Pythonie semestr 1

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C#, C++ lub w Pythonie semestr 1

Jeżeli Twoje Dziecko zna już podstawy programowania - zapraszamy na wyższy poziom kursu. Sprawdź pełną ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z nami.


Sprawdź grafik zajęć stacjonarnych

Grafik zajęć w Legionowie, ul. Strużańska 2B

Start zajęć: wrzesień 2022 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Godzina

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

Grupa wiekowa

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

Kurs

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Grafik zajęć w Legionowie, ul. Strużańska 2B

Start zajęć: wrzesień 2022 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Godzina

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

Grupa wiekowa

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

Kurs

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Jak przebiegają kursy programowania
w Rudzie Śląskiej?

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 90 minut
 • Możliwość odrabiania nieobecności
 • 14 spotkań w semestrze
 • Ścieżki edukacyjne umożliwiające naukę przez wiele semestrów
 • Średnio 8 osób w grupie
 • Kursy prowadzone przez trenerów-programistów
 • Stanowiska pracy wyposażone w nowoczesne komputery
 • Przyjazna atmosfera
 • Ciekawe scenariusze zajęć - tworzymy własne programy i gry
 • Dostosowane tempo zajęć
 • Materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach
 • Wsparcie, nie ocenianie

Gdzie jesteśmy?

Co mówią o nas Uczniowie i oraz ich Rodzice?

 

Jaka jest cena kursu?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C#, C++ lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C#, C++ lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Chcesz zapewnić miejsce Twojemu dziecku?

Już teraz dokonaj rezerwacji na semestr jesień-zima 2023/2024

Mamy tylko 50 wolnych miejsc!

Rezerwuj

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Zostaw nam kontakt, oddzwonimy:

To pole jest wymagane.
Nieprawidłowy adres e-mail.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Akceptacja polityki prywatności jest wymagana.

Tematyczne programistyczne zajęcia pozaszkolne – Ruda Śląska

Programowanie jest pojemną dziedziną, a programiści specjalizują się w konkretnym obszarze – danym języku programowania, narzędziach czy środowiskach i rodzajach programowanych elementów cyfrowego świata. Dlatego też Giganci Programowania proponują młodym ludziom obszerny pakiet kursów o różnej tematyce – i każdy uczeń może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego pasji czy planom.

Poszczególne propozycje kursów dotyczą konkretnego języka, typu programu lub też zakresu pracy programisty. Łącznie jest to kilkanaście kursów z kilku dużych grup.

Gry komputerowe. Tworzenia gier w szkole Gigantów uczą się dzieci już od 7 r.ż., najpierw z pomocą prostego języka Scratch, a później poznają podstawy Pythona na przykładzie gry Minecraft. Stworzyliśmy też kurs programowania na popularnej wśród nastolatków platformie Roblox. Młodzież natomiast uczy się tworzyć gry już niemal zawodowo: w języku C# i z użyciem silnika Unity.

Strony internetowe. Na tego typu zajęciach młodzież uczy się tych trzech najważniejszych języków dla każdego web developera – czyli HTML, CSS i JavaScript – programując w nich własne projekty. Zajęcia wzbogacamy także o elementy: projektowania stron internetowych, zabezpieczania stron i aplikacji przed atakami zewnętrznymi oraz zarządzania witrynami i bazami danych.

Języki programowania. Dla młodzieży opracowaliśmy też kursy tworzenia w C# lub Python – to te dwa najpopularniejsze, profesjonalne języki, których znajomość otwiera wiele drzwi na rynku pracy. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą swoje prace – programy, aplikacje, gry – które kolejno mogą wykorzystać m.in. w celu budowy pierwszego programistycznego portfolio.

Cyberbezpieczeństwo. Aby pokonać cyberprzestępcę, unieszkodliwić jego poczynania i nie dać się oszukać, trzeba poznać tajniki tej działalności! Dlatego odkrywamy przed młodzieżą metody ataków internetowych, pokazujemy typy złośliwego oprogramowania i uczymy zabezpieczać skrypty, aplikacje i strony. To ciekawe uzupełnienie lekcji programowania i niezwykle ważne zajęcia!

Kursy programowania – Ruda Śląska

Świat programowania fascynuje i kręci, a zarazem wyposaża w wiedzę, doświadczenie i kompetencje poszukiwane na rynku pracy! Nauka z zakresu programowania łączy w sobie kreatywność i szczyptę przedmiotów ścisłych, ale przy tym jest świetną zabawą. W Rudzie Śląskiej przygotowaliśmy kilkanaście tematycznych warsztatów tworzenia gier, aplikacji, programów i stron. Poznajemy profesjonalne języki programowania i narzędzia – od „kuchni”. Zapraszamy uczniów w wieku 7-18 lat.

Programistyczne zajęcia pozaszkolne – Ruda Śląska. Dla kogo? 

Giganci Programowania to szkoła otwarta dla wszystkich młodych ludzi, dla każdego, kto chce zostać programistą lub po prostu fajnie spędzić czas czy dowiedzieć się i nauczyć czegoś nowego. Każdy nasz kurs jest przeznaczony dla dzieci lub młodzieży w konkretnym wieku (pod kątem potrzeb i zainteresowań uczniów).

Zapraszamy wszystkich młodych ludzi w wieku 7-18 lat, a najmłodsi powinni tylko umieć liczyć do 20., posługiwać się myszką, czytać i pisać. Poza tym nie wymagamy wiedzy ani umiejętności związanych z programowaniem, bo wszystkiego uczymy od podstaw. Jeśli jednak uczeń co nieco już koduje lub zna jakiś język, może odpuścić kurs podstaw programowania i wybrać bardziej zaawansowane warsztaty.

Jakie zajęcia i jaki język programowania wybrać?

Programowanie jest pojemną dziedziną, a my chcemy umożliwić uczniom rozwój ich pasji oraz wesprzeć pierwsze plany na przyszłość. Dlatego też organizujemy łącznie kilkanaście tematycznych kursów semestralnych i jeszcze więcej krótkich – zawężamy zajęcia do danej dziedziny, proponujemy różne języki programowania i narzędzia. Wybór zależy od zainteresowań i preferencji.

 • Gry komputerowe. Na kurs tworzenia gier zapraszamy wszystkich uczniów z Rudy Śląskiej, w każdym wieku. Dla najmłodszych przygotowaliśmy zajęcia z języka Scratch, dla starszaków podstawy Python na przykładzie gry Minecraft oraz platformę Roblox. Z młodzieżą programujemy w C# na silniku Unity.
 • Strony internetowe. Strony internetowe i aplikacje to pojemna dziedzina w branży IT. Uczymy się je kodować z użyciem języków HTML, CSS i JavaScript, ale także projektować, publikować, zabezpieczać i zarządzać nimi. Zdobywamy umiejętności, które są bazą do kształcenia w kilku nowoczesnych zawodach.
 • Języki programowania. Proponujemy dwa najpopularniejsze, czyli Python i C#, które otwierają drzwi do rynku pracy. Jeśli zastanawiasz się, który język programowania wybrać, zdecyduj się na jeden z nich lub oba. Na warsztatach stworzysz własne projekty, które będą mogły zasilić pierwsze portfolio.
 • Cyberbezpieczeństwo. Z programowaniem wiąże się też praca w cyfrowym świecie, który pełen jest pułapek i zagrożeń. Pokazujemy naszym uczniom, jak ich unikać i jak im przeciwdziałać, odsłaniając tajniki hackingu, w tym rodzaje złośliwego oprogramowania oraz najsprytniejsze metody ataków.

Jak jest zorganizowana nauka programowania (Ruda Śląska)?

 • Kursy semestralne i krótsze. Dwa lub trzy semestry kursu tematycznego z nieco szerszej dziedziny (np. tworzenie stron) lub krótki, kilkugodzinny kurs z bardzo wąskiej specjalności. Łącznie tworzą kompletną ścieżkę nauki, ale też pozostawiają wybór. Każdy kolejny semestr to wyższy poziom umiejętności.
 • Nauczyciel programista. Zajęcia prowadzi profesjonalista łączący w sobie kompetencje zawodowego pedagoga i programisty, który w obu obszarach ma duże doświadczenie. Chętnie dzieli się wiedzą i tajnikami pracy, motywuje i wspiera, a z każdym swoim uczniem może popracować także indywidualnie.
 • Kameralne grupy rówieśnicze. W małych grupach warsztatowych różnica wieku pomiędzy uczestnikami wynosi maksymalnie dwa lata. To dzięki temu poziom umiejętności jest wyrównany, więc żaden uczeń nie czuje presji. A my możemy zadbać o interesujące wszystkich elementy zabawy czy rozrywki.
 • Praktyka i zabawa. Najmłodsi uczniowie uczą się wyłącznie podczas zabawy – lekcje mają fajne konwencje, np. pojedynków, wyścigów czy teleturniejów. A w przypadku starszych zajęcia mają głównie praktyczny wymiar – realizujemy różne projekty, organizujemy „wyzwania” i dbamy o mnóstwo rozrywek.
 • Zaawansowane programowanie. Po zrealizowaniu kursu programowania w Rudzie Śląskiej nasi uczniowie stają się programistami – mają wiedzę oraz umiejętności i doświadczenie. To dobra baza do dalszego rozwoju, a stworzone projekty, umieszczone w portfolio, ułatwiają aplikację na staż czy praktyki.

Programowanie dla dzieci – Ruda Śląska. Dlaczego warto?

Dzięki nauce programowania młody człowiek zdobywa rzeczywiste kompetencje, które skrócą i ułatwią drogę do zostania zawodowym programistą bądź też innym specjalistą branży IT. W ten sposób szybciej i pewniej postawi pierwsze kroki na rynku pracy i rozpocznie piękną, satysfakcjonującą i dochodową karierę.

Naukę programowania, czyli języków, narzędzi, zagadnień, schematów i metod itp., niezależnie od tematyki kursu i wieku uczestników wiążemy z ćwiczeniem licznych kompetencji „miękkich” – np. rozwiązywania problemów, łączenia logiki z kreatywnością, wyciągania wniosków z błędów. Nasi uczniowie stają się dokładni i sumienni, skupieni na celu i na ciągłym rozwoju. To ważne cechy programisty, lecz przydają się niezależnie od wybranej ścieżki życiowej.

Ile kosztuje programowanie dla dzieci – Ruda Śląska, warsztaty Gigantów Programowania

Semestr kursu – 14 zajęć po 90 minut – kosztuje ok. 1250 zł, a całą tę sumę można rozłożyć na kilka rat. Pierwsze zajęcia są darmowe – jest to pokazowa lekcja, która nie obliguje do zapisu na kurs. Organizujemy również krótsze kursy oraz wyjazdy programistyczne: cała oferta dostępna jest w zakładce „Kursy i cennik”. Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić formularz zapisu lub skontaktować się z naszym sekretariatem.


Chcesz dowiedzieć się więcej, masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy w wyborze kursu? Zadzwoń lub napisz – czekamy i jesteśmy do usług!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst