Unia Europejska

UCZYMY PROGRAMOWANIA DZIECI I MŁODZIEŻ W STALOWEJ WOLI

 • Szukasz dla Dziecka nowych, inspirujących zajęć?
 • Czy chcesz przekuć pasję do gier Twojego Dziecka w przyszłościowe hobby?
 • Chcesz, aby Twoje Dziecko rozwinęło kreatywność i logiczne myślenie?

Zadbaj o jego rozwój już teraz: zapisz je na kurs do Gigantów Programowania!

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWY SEMESTR KURSÓW
uwielbianych przez dzieci i młodzież

W Stalowej Woli mamy tylko 45 wolnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zarezerwuj już teraz

Dlaczego warto uczyć się programowania od najmłodszych lat?

 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.

Dzięki kursowi programowania Twoje dziecko:

 • Pozna i opanuje najważniejsze elementy języka programowania:
  • wyrażenia warunkowe (if - else)
  • pętle (for, while)
  • zmienne
 • Nauczy się wykorzystywać wiedzę matematyczną w praktyce
  • operacje arytmetyczne, oś liczbową, układ współrzędnych
 • Pozna języki programowania, dzięki którym będzie mogło tworzyć własne programy i gry

Nauka programowania rozwija

Analityczne i logiczne myślenie

Umiejętność rozwiązywania problemów

Kreatywność

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami.

Za placówkę w Stalowej Woli odpowiada Grzegorz 😊

Nasza szkoła została założona w 2015 r. przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Giganci Programowania

8 lat doświadczenia w nauce programowania

Zajęcia w ponad100 miastach w całej Polsce, a także online

Nasze kursy ukończyło już ponad 130 000 uczniów

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft in Education Global Training Partner

Od czego najlepiej zacząć przygodę z programowaniem?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch + Minecraft)

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 (Scratch + Minecraft Education)

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C++,C# lub w Pythonie semestr 1

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C++,C# lub w Pythonie semestr 1

Jeżeli Twoje Dziecko zna już podstawy programowania - zapraszamy na wyższy poziom kursu. Sprawdź pełną ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z nami.


Sprawdź grafik zajęć stacjonarnych

Grafik zajęć w Legionowie, ul. Strużańska 2B

Start zajęć: luty-marzec 2023 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Godzina

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

Grupa wiekowa

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

Kurs

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Grafik zajęć w Legionowie, ul. Strużańska 2B

Start zajęć: luty-marzec 2023 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Godzina

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

Grupa wiekowa

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

Kurs

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Jak przebiegają kursy programowania
w Stalowej Woli?

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 90 minut
 • Możliwość odrabiania nieobecności
 • 14 spotkań w semestrze
 • Ścieżki edukacyjne umożliwiające naukę przez wiele semestrów
 • Średnio 8 osób w grupie
 • Kursy prowadzone przez trenerów-programistów
 • Stanowiska pracy wyposażone w nowoczesne komputery
 • Przyjazna atmosfera
 • Ciekawe scenariusze zajęć - tworzymy własne programy i gry
 • Dostosowane tempo zajęć
 • Materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach
 • Wsparcie, nie ocenianie

Gdzie jesteśmy?

Co mówią o nas Uczniowie i oraz ich Rodzice?

 

Jaka jest cena kursu?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C++,C# lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C++,C# lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Zapewnij miejsce swojemu dziecku niezobowiązującą rezerwacją!

👉 Przypominamy, że mamy tylko 45 wolnych miejsc

Zarezerwuj miejsce

Wolisz najpierw przetestować zajęcia bez żadnych opłat?

Masz pytania?

Zostaw nam kontakt, oddzwonimy:

To pole jest wymagane.
Nieprawidłowy adres e-mail.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Akceptacja polityki prywatności jest wymagana.

Tematyczne programistyczne zajęcia pozaszkolne – Stalowa Wola

Programowanie jest pojemną dziedziną, a programiści specjalizują się w konkretnym obszarze – danym języku programowania, narzędziach czy środowiskach i rodzajach programowanych elementów cyfrowego świata. Dlatego też Giganci Programowania proponują młodym ludziom obszerny pakiet kursów o różnej tematyce – i każdy uczeń może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego pasji czy planom.

Poszczególne propozycje kursów dotyczą konkretnego języka, typu programu lub też zakresu pracy programisty. Łącznie jest to kilkanaście kursów z kilku dużych grup.

Gry komputerowe. Tworzenia gier w szkole Gigantów uczą się dzieci już od 7 r.ż., najpierw z pomocą prostego języka Scratch, a później poznają podstawy Pythona na przykładzie gry Minecraft. Stworzyliśmy też kurs programowania na popularnej wśród nastolatków platformie Roblox. Młodzież natomiast uczy się tworzyć gry już niemal zawodowo: w języku C# i z użyciem silnika Unity.

Strony internetowe. Na tego typu zajęciach młodzież uczy się tych trzech najważniejszych języków dla każdego web developera – czyli HTML, CSS i JavaScript – programując w nich własne projekty. Zajęcia wzbogacamy także o elementy: projektowania stron internetowych, zabezpieczania stron i aplikacji przed atakami zewnętrznymi oraz zarządzania witrynami i bazami danych.

Języki programowania. Dla młodzieży opracowaliśmy też kursy tworzenia w C++,C# lub Python – to najpopularniejsze, profesjonalne języki, których znajomość otwiera wiele drzwi na rynku pracy. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą swoje prace – programy, aplikacje, gry – które kolejno mogą wykorzystać m.in. w celu budowy pierwszego programistycznego portfolio.

Cyberbezpieczeństwo. Aby pokonać cyberprzestępcę, unieszkodliwić jego poczynania i nie dać się oszukać, trzeba poznać tajniki tej działalności! Dlatego odkrywamy przed młodzieżą metody ataków internetowych, pokazujemy typy złośliwego oprogramowania i uczymy zabezpieczać skrypty, aplikacje i strony. To ciekawe uzupełnienie lekcji programowania i niezwykle ważne zajęcia!

Kursy programowania – Stalowa Wola

Chętne dzieci i młodzież ze Stalowej Woli czy okolic (w wieku 7-18 lat) zapraszamy na zajęcia Gigantów Programowania – uczymy się kodować gry, aplikacje i strony w profesjonalnych językach, m.in. C++,C# i Python, na autorskich projektach. Świetnie się bawimy, a przy tym zdobywamy praktyczne i rozległe kompetencje, które są poszukiwane na rynku pracy. Stawiamy pierwsze kroki w zawodach „przyszłości” – wymagających, ale ciekawych, satysfakcjonujących i dobrze opłacanych.

Jakie organizujemy kursy programowania w Stalowej Woli?

Proponujemy kilkanaście tematycznych kursów do wyboru – dla maluchów i dla młodzieży, dla początkujących i tych, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności. Dla każdego ucznia mamy propozycję, która pokryje się z jego zainteresowaniami czy planami na przyszłość. Ogółem są to cztery duże grupy tematyczne kursów.

 • Gry komputerowe. Program szkolenia jest dopasowany do wieku uczniów – najmłodsze dzieci (7-8 lat) programują w Scratchu, starsze poznają Python na przykładzie gry Minecraft i kodują w języku Lua na znanej platformie Roblox. Młodzieży proponujemy profesjonalny silnik do gier Unity i język C#.
 • Strony internetowe. Programujemy w HTML, CSS i JavaScript, korzystając z profesjonalnych narzędzi. Zgłębiamy też tajniki projektowania witryn, zasad UX/UI i zarządzania stronami. Uczymy się zadbać o bezpieczeństwo pracy. Od prostych stron przez rozbudowane platformy i sklepy po aplikacje!
 • Języki programowania. C++,C# i Python to języki profesjonalne: ich znajomość jest poszukiwana na rynku pracy, są też wyjątkowo uniwersalne. Od tworzenia gier aż po programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie (programista CNC) – języki programowania to klucz do wielu drzwi zawodów „przyszłości”!
 • Cyberbezpieczeństwo i inne. Z programowaniem wiążą się takie dziedziny jak cyberbezpieczeństwo, grafika, analityka czy tworzenie baz danych. Nasze szkolenia w Stalowej Woli z tych obszarów to świetne uzupełnienie wiedzy dla młodego programisty, ale też pierwszy krok na drodze to tego typu zawodów.

Jak przebiega nauka programowania (Stalowa Wola)?

 • Kursy semestralne w małych grupach. Każdy kurs programowania trwa dwa lub trzy semestry, po ponad 20 godzin lekcji w każdym. Ukończenie kursu jest równoznaczne ze zdobyciem zaawansowanej umiejętności programowania w danej dziedzinie. Przy tym nie spieszymy się – mamy czas na doskonalenie umiejętności, nie odczuwamy presji. Uczestnicy tych samych są rówieśnikami.
 • Praktyka, własne projekty, zabawa. Uczymy się tylko w praktyce, czyli po prostu programujemy (w zależności od tematyki szkolenia) gry, aplikacje czy strony, w konkretnym języku, m.in. C++,C#, Python, korzystając z profesjonalnych narzędzi. Większość naszych zajęć ma charakter projektowy – kursanci tworzą autorskie programy. Uczymy się przez zabawę i dbamy o elementy rozrywki!
 • Szkolenia z nauczycielem programistą. Kurs programowania w Stalowej Woli prowadzi zawodowy programista, który ma kwalifikacje i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wyróżnia go indywidualne podejście do ucznia i znajomość potrzeb młodych ludzi. Nie tylko uczy – także wspiera, motywuje do pracy, poszerza horyzonty i docenia. Odgrywa rolę trenera-mentora.

Programowanie dla dzieci, Stalowa Wola – dlaczego warto?

Giganci Programowania to coś więcej niż usługi szkoleniowe, to prawdziwa szkoła – z własną kompletną ścieżką edukacji dla przyszłych programistów. Rozległe praktyczne kompetencje programistyczne naszych uczniów pozwalają im dalej kształcić się w zawodzie (studia informatyczne, szkolenia zawodowe – np. kurs CNC) lub od razu po szkole podjąć praktyki, staż i pierwszą pracę. W zależności od tematyki realizowanego kursu młody człowiek potrafi samodzielnie programować dany wycinek cyfrowego świata w konkretnym języku.

Nasze kursy przekładają się również na zdobycie tzw. kompetencji miękkich czy cech osobowości, które musi mieć dobry programista. Niejako przy okazji uczymy się więc: łączyć myślenie logiczne z kreatywnym, rozwiązywać problemy, korzystać z wyobraźni, organizować pracę, być dokładnymi, nie zrażać się porażkami itd. Połączenie kompetencji programistycznych „twardych” i „miękkich” to przepis na szybki i wielki sukces! Tak przygotowany młody człowiek nie wypali się, lecz będzie czerpał przyjemność z codziennej pracy i ciągle odkrywał ją na nowo.

Na dodatek szkolenie Gigantów to też świetna zabawa i fajny pomysł na produktywne spędzenie wolnego czasu. Swobodna atmosfera zajęć sprawia, że na naszych lekcjach zawiązują się piękne znajomości i przyjaźnie na całe życie.

Programistyczne zajęcia pozaszkolne, Stalowa Wola – koszty i zapisy

Semestr kursu – 14 zajęć po 90 minut – kosztuje ok. 1200-1400 zł, a całą tę sumę można rozłożyć na kilka rat. Pierwsze zajęcia są darmowe – jest to pokazowa lekcja, która nie obliguje do zapisu na kurs. Organizujemy również krótsze kursy oraz wyjazdy programistyczne: cała oferta dostępna jest w zakładce „Kursy i cennik”. Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić formularz zapisu lub skontaktować się z naszym sekretariatem.


Chcesz dowiedzieć się więcej, masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy w wyborze kursu? Zadzwoń lub napisz – czekamy i jesteśmy do usług!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst