UCZYMY PROGRAMOWANIA DZIECI I MŁODZIEŻ W WARSZAWIE-URSUS

 • Szukasz dla Dziecka nowych, inspirujących zajęć?
 • Czy chcesz przekuć pasję do gier Twojego Dziecka w przyszłościowe hobby?
 • Chcesz, aby Twoje Dziecko rozwinęło kreatywność i logiczne myślenie?

Zadbaj o jego rozwój już teraz: zapisz je na kurs do Gigantów Programowania!

KOŃCZYMY ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Zostały OSTATNIE wolne miejsca w grupach:

Zarezerwuj teraz

Dlaczego warto uczyć się programowania od najmłodszych lat?

 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • 9 na 10 programistów jest bardzo zadowolonych ze swojej pracy. To najbardziej szczęśliwa grupa zawodowa.
 • W Unii Europejskiej brakuje ponad pół miliona programistów. Największe niedobory są m.in. w Polsce.

Dzięki kursowi programowania Twoje dziecko:

 • Pozna i opanuje najważniejsze elementy języka programowania:
  • wyrażenia warunkowe (if - else)
  • pętle (for, while)
  • zmienne
 • Nauczy się wykorzystywać wiedzę matematyczną w praktyce
  • operacje arytmetyczne, oś liczbową, układ współrzędnych
 • Pozna języki programowania, dzięki którym będzie mogło tworzyć własne programy i gry

Nauka programowania rozwija

Analityczne i logiczne myślenie

Umiejętność rozwiązywania problemów

Kreatywność

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami.

Za placówkę w Warszawie-Ursus odpowiadają Iza i Michał

Nasza szkoła została założona w 2015 r. przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Giganci Programowania to:

8 lat doświadczenia w nauce programowania

Zajęcia w 94 miastach w całej Polsce, a także online

Nasze kursy ukończyło już ponad 25 000 uczniów

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft in Education Global Training Partner

Od czego najlepiej zacząć przygodę z programowaniem?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier (Scratch + Minecraft)

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe (Scratch + AppInventor)

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C++, C# lub Python

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C++, C# lub Python

Jeżeli Twoje Dziecko zna już podstawy programowania - zapraszamy na wyższy poziom kursu. Sprawdź pełną ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z nami.

 

Grafik zajęć w Warszawie-Ursus

ul. Dzieci Warszawy 48
Start zajęć: luty/marzec 2023
Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Wtorek
 

Piątek
 

Sobota
 
 
 

Godzina

16:45 - 18:20
18:30 - 20:05

16:45 - 18:20
18:30 - 20:05

10:00 - 11:35
11:45 - 13:20
13:30 - 15:05
15:15 - 16:50

Grupa wiekowa

10-12 lat
7-9 lat

7-9 lat
13-18 lat

7-9 lat
10-12 lat
13-18 lat
7-9 lat

Kurs

Programy i gry komputerowe (semestr 1)
Podstawy tworzenia gier (semestr 1)

Podstawy tworzenia gier (semestr 1)
Wstęp do programowania w C++ / Python (semestr 1)

Podstawy tworzenia gier (semestr 1)
Programy i gry komputerowe (semestr 1)
Wstęp do programowania w C++ / Python (semestr 1)
Podstawy tworzenia gier (semestr 1)

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Jak przebiegają kursy programowania
w Warszawie-Ursus?

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 90 minut
 • Możliwość odrabiania nieobecności
 • 14 spotkań w semestrze
 • Ścieżki edukacyjne umożliwiające naukę przez wiele semestrów
 • Średnio 8 osób w grupie
 • Kursy prowadzone przez trenerów-programistów
 • Stanowiska pracy wyposażone w nowoczesne komputery
 • Przyjazna atmosfera
 • Ciekawe scenariusze zajęć - tworzymy własne programy i gry
 • Dostosowane tempo zajęć
 • Materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach
 • Wsparcie, nie ocenianie

Gdzie jesteśmy?

Co mówią o nas Uczniowie i oraz ich Rodzice?

 

Jaka jest cena kursu?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1
5 rat x 239 zł

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1
5 rat x 239 zł

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C++, C#, Python semestr 1
5 rat x 259 zł

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C++, C#, Python semestr 1
5 rat x 259 zł

Ostatnia szansa, aby zapewnić miejsce Twojemu dziecku!

Nasze zajęcia właśnie startują.

Zostało mniej niż 5 wolnych miejsc!

Zapisz się na kurs

Chcesz dowiedzieć się, w jakich grupach są jeszcze miejsca?

Zostaw nam kontakt, oddzwonimy:

To pole jest wymagane.
Nieprawidłowy adres e-mail.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Akceptacja polityki prywatności jest wymagana.

Tematyczne programistyczne zajęcia pozaszkolne – Warszawa-Ursus

Programowanie jest pojemną dziedziną, a programiści specjalizują się w konkretnym obszarze – danym języku programowania, narzędziach czy środowiskach i rodzajach programowanych elementów cyfrowego świata. Dlatego też Giganci Programowania proponują młodym ludziom obszerny pakiet kursów o różnej tematyce – i każdy uczeń może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego pasji czy planom.

Poszczególne propozycje kursów dotyczą konkretnego języka, typu programu lub też zakresu pracy programisty. Łącznie jest to kilkanaście kursów z kilku dużych grup.

Gry komputerowe. Tworzenia gier w szkole Gigantów uczą się dzieci już od 7 r.ż., najpierw z pomocą prostego języka Scratch, a później poznają podstawy Pythona na przykładzie gry Minecraft. Stworzyliśmy też kurs programowania na popularnej wśród nastolatków platformie Roblox. Młodzież natomiast uczy się tworzyć gry już niemal zawodowo: w języku C# i z użyciem silnika Unity.

Strony internetowe. Na tego typu zajęciach młodzież uczy się tych trzech najważniejszych języków dla każdego web developera – czyli HTML, CSS i JavaScript – programując w nich własne projekty. Zajęcia wzbogacamy także o elementy: projektowania stron internetowych, zabezpieczania stron i aplikacji przed atakami zewnętrznymi oraz zarządzania witrynami i bazami danych.

Języki programowania. Dla młodzieży opracowaliśmy też kursy tworzenia w C# lub Python – to te dwa najpopularniejsze, profesjonalne języki, których znajomość otwiera wiele drzwi na rynku pracy. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą swoje prace – programy, aplikacje, gry – które kolejno mogą wykorzystać m.in. w celu budowy pierwszego programistycznego portfolio.

Cyberbezpieczeństwo. Aby pokonać cyberprzestępcę, unieszkodliwić jego poczynania i nie dać się oszukać, trzeba poznać tajniki tej działalności! Dlatego odkrywamy przed młodzieżą metody ataków internetowych, pokazujemy typy złośliwego oprogramowania i uczymy zabezpieczać skrypty, aplikacje i strony. To ciekawe uzupełnienie lekcji programowania i niezwykle ważne zajęcia!

Kursy programowania – Warszawa-Ursus

Mnóstwo tematycznych kursów na różnym poziomie zaawansowania, nauka niemal wyłącznie w praktyce, możliwość zdobycia kompetencji „przyszłości” i ogrom zabawy – to wszystko i wiele więcej proponują Giganci Programowania! Dzieci i młodzież z Warszawy-Ursus zapraszamy na szkolenia z tworzenia gier, aplikacji i stron, w profesjonalnych językach programowania i środowiskach programistycznych. Uczymy od podstaw do zaawansowanego poziomu, ułatwiając start na rynku pracy.

Programistyczne zajęcia pozaszkolne w Warszawie-Ursus – od strony organizacyjnej

Giganci Programowania to szkoła przyjazna i inspirująca, gdzie każdy młody człowiek, który jest w wieku 7-18 lat rozwinie swą pasję i zyska wiele praktycznch umiejętności, ułatwią one edukację i pracę, tak by móc sprawdzić się w zawodzie programisty, ale również przydadzą się niezależnie od obranej drogi życiowej. Co możemy zaproponować?

 • Tematyczne i bardzo ciekawe kursy programowania. Prowadzimy ich aż kilkanaście, dostosowujemy je do wieku i pasji naszych słuchaczy – począwszy od tworzenia gier komputerowych, poprzez programowanie stron internetowych po kodowanie aplikacji oraz programów w Pythonie i C#. Uczeń wybiera taką wersję, która najbardziej mu będzie  odpowiadać.
 • Lekcje są prowadzone w formie stacjonarnej lub zdalnej. Nasze zajęcia programowania w Warszawie-Ursus mają przede wszystkim charakter stacjonarny, ale stworzyliśmy również ich odpowiedniki w formie zdalnej. Zarówno program jak i metody nauczania są niezmienne. Różnicą jest wyłącznie forma uczestnictwa w lekcjach – prowadzone są poprzez komunikator. 
 • Kursy semestralne oraz kursy krótkie. Jednym z segmentów naszej oferty są kursy stacjonarne oraz kursy semestralne prowadzone w formie online – dwa lub trzy semestry, w każdym, jest 20 godzin nauki. Prowadzimy również kursy, które trwają krócej (kilkugodzinne), zawężone tematycznie – m.in. w czasie wakacji albo ferii.
 • Od adepta po specjalistę. Nauczymy programowania dzieci oraz młodzież – tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z programowaniem oraz tych, którzy już posiadają szerszą wiedzę. Niezależnie od tego program tworzony jest w ten sposób by przejść ścieżkę od podstaw, aż po najbardziej zaawansowany poziom i porządnie utrwalić wiedzę. Nastolatkowie i młodzież programują profesjonalnie.
 • Trenerzy programowania. Giganci Programowania to szkoła założona przez aktywnych zawodowo programistów oraz pedagogów – zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy dzielą się ze słuchaczami wiedzą , ale dodatkowo motywują, wspierają i rozbudzają zainteresowania. 
 • Rówieśnicze grupy zajęciowe. Każdy kurs programowania przygotowany jest dla danej grupy wiekowej, a największa różnica wieku pomiędzy uczniami to dwa lata. Grupy są niewielkie, kameralne, dbamy o przyjazną i swobodną atmosferę, bez presji.  
 • Mnóstwo zajęć praktycznych oraz zabawy. Uczniowie szkoły poszerzają praktyczne umiejętności – działają na swoich projektach, tworząc gry, aplikacje albo strony www. Przykładamy wagę do ciekawej konwencji zajęć dla młodszych dzieci i o trochę rozrywki dla młodzieży. Wiemy jakie są potrzeby i zainteresowania uczniów!

Jakie proponujemy kursy programowania w Warszawie-Ursus?

Giganci Programowania kształcą na terenie całej Polski – w Warszawie-Ursus mamy pełen pakiet naszych szkoleń, czyli kilkanaście tematycznych zajęć z kilku różnych działów. Zagadnienia i poziom kursów są przygotowane do wieku ich uczestników.

Programowanie gier komputerowych – od Scratcha do Unity

Już dziecko w wieku siedmiu lat może zaprogramować swoją grę – w obrazkowym Scratchu, z którym praca przywodzi na myśl układanie puzzli – i przy tym zdobyć podstawy wiedzy z tematyki programowania. Dla starszch dzieci, które nauczą się podstaw Pythona na podstawie gry Minecraft i programują na bardzo modnej platformie Roblox w języku Lua.

Dla nastolatków i młodzieży prowadzimy lekcje projektowe z programowania w profesjonalnym języku C# na silniku Unity, na nich zdobywają praktyczne i bardzo poszukiwane na rynku pracy umiejętności i wiedzę.

Kursy programowania stron internetowych – HTML, CSS i JavaScript

Zajęcia z tworzenia stron www budowane są z  kilka etapów pracy nad swoim projektem. Młodzień najpierw poznaje wytyczne, schematy i trendy w budowaniu witryn i interfejsów, a następnie programują je przy pomocy języków HTML, CSS i JavaScript i pomocnych, profesjonalnych narzędzi. Znajomość powyższych języków przeciera drogę do zawodu web developera – interesującej profesji „przyszłości”.

Nauka profesjonalnych języków programowania i cyberbezpieczeństwo

Mamy również zajęcia przecierające ściezkę do zawodu programisty, które przekażą praktyczną naukę języka Python lub C#. Są to zajęcia dla młodzieży, o charakterze projektowym, podczas których słuchacze realizują swoje programy oraz aplikacje i gry oraz poznają narzędzia pracy, jakie są wymagane w zawodzie programisty. wykonane na lekcjach projekty mogą zbudować portfolio przyszłego programisty i pomóc w zdobyciu pierwszej pracy oraz miejsca na prestiżowym stażu.

Bardzo interesującym uzupełnieniem pakietu kursów programowania są kursy z hackingu i cyberbezpieczeństwa, na jakich młodzież nauczy się zabezpieczać strony i aplikacje, a także odpierać ataki hakerskie.

Ile kosztuje nauka programowania – Warszawa-Ursus, Giganci

Semestr kursu – 14 zajęć po 90 minut – to koszt  ok. 950-1200 zł, a całą tą kwotę można rozłożyć na kilka rat. Pierwsze zajęcia są bezpłatne – jest to pokazowa lekcja, która nie obliguje do zapisania się na kurs. Organizujemy także krótsze kursy oraz wyjazdy programistyczne: cała oferta znajduje się w zakładce „Kursy i cennik”. W celu zapisania się na kurs, trzeba wypełnić formularz zapisu lub skontaktować się z naszym sekretariatem.


Chcesz uzyskać więcej informacji, masz pytania, wątpliwości czy potrzebujesz pomocy przy wyborze kursu? Zadzwoń lub napisz – czekamy i jesteśmy do usług!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst