Unia Europejska

UCZYMY PROGRAMOWANIA DZIECI I MŁODZIEŻ

 • Szukasz dla Dziecka nowych, inspirujących zajęć?
 • Czy chcesz przekuć pasję do gier Twojego Dziecka w przyszłościowe hobby?
 • Chcesz, aby Twoje Dziecko rozwinęło kreatywność i logiczne myślenie?

Zadbaj o jego rozwój już teraz: zapisz je na kurs do Gigantów Programowania!

WYSTARTOWAŁY ZAPISY NA LEKCJE PRÓBNE W CZERWCU

Mamy tylko 30 wolnych miejsc!

Zarezerwuj już teraz

Dlaczego warto uczyć się programowania od najmłodszych lat?

 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • 9 na 10 programistów jest bardzo zadowolonych ze swojej pracy. To najbardziej szczęśliwa grupa zawodowa.
 • W Unii Europejskiej brakuje ponad pół miliona programistów. Największe niedobory są m.in. w Polsce.

Dzięki kursowi programowania Twoje dziecko:

 • Pozna i opanuje najważniejsze elementy języka programowania:
  • wyrażenia warunkowe (if - else)
  • pętle (for, while)
  • zmienne
 • Nauczy się wykorzystywać wiedzę matematyczną w praktyce
  • operacje arytmetyczne, oś liczbową, układ współrzędnych
 • Pozna języki programowania, dzięki którym będzie mogło tworzyć własne programy i gry

Nauka programowania rozwija

Analityczne i logiczne myślenie

Umiejętność rozwiązywania problemów

Kreatywność

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami.

Za placówkę w Warszawie-Ursus odpowiadają Iza i Michał

Nasza szkoła została założona w 2015 r. przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Giganci Programowania to:

8 lat doświadczenia w nauce programowania

Zajęcia w ponad 100 miastach w całej Polsce, a także online

Nasze kursy ukończyło już ponad 130 000 uczniów

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft in Education Global Training Partner

Od czego najlepiej zacząć przygodę z programowaniem?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier (Scratch + Minecraft)

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe (Scratch + Minecraft)

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C++, C# lub Python

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C++, C# lub Python

Jeżeli Twoje Dziecko zna już podstawy programowania - zapraszamy na wyższy poziom kursu. Sprawdź pełną ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z nami.

 

Grafik zajęć w Ursusie

ul. Dzieci Warszawy 48
Start zajęć: luty 2024
Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek
 

Wtorek
 

Środa
 

Czwartek
 
 

Piątek
 

Sobota
 
 
 
 

Niedziela
 
 
 
 

Godzina

16:45 - 18:20
18:30 - 20:05

16:45 - 18:20
18:30 - 20:05

16:45 - 18:20
18:30 - 20:05

16:45 - 18:20
18:30 - 20:05  

16:45 - 18:20
18:30 - 20:05

10:00 - 11:35
11:45 - 13:20
13:30 - 15:05
15:15 - 16:50
17:00 - 18:35

10:00 - 11:35
11:45 - 13:20
13:30-15:05
15:15-16:50
17:00-18:35

Grupa wiekowa

7-9 lat
10-12 lat

7-9 lat
7-9 lat

7-9 lat
10-12 lat

13-18 lat
13-18 lat
7-9 lat

7-9 lat
10-12 lat

7-9 lat
10-12 lat
13-18 lat
7-9 lat
13-18 lat

7-9 lat
10-12 lat
7-9 lat
10-12 lat
13-18 lat

Kurs

Podstawy tworzenia gier (semestr 2)
Programy i gry komputerowe (semestr 2)

Podstawy tworzenia gier (semestr 2)
Przygody z programowaniem

Podstawy tworzenia gier (semestr 1)
Programy i gry komputerowe (semestr 1)

Wstęp do programowania w Python (semestr 2)
Wstęp do programowania w C# (semestr 2)
Podstawy tworzenia gier (semestr 1)

Przygody z programowaniem
Programy i gry komputerowe (semestr 2)

Przygody z programowaniem
Python w Minecraft
Hacking i Cyberbezpieczeństwo (semestr 1)
Podstawy tworzenia gier (semestr 2)
Podstawy tworzenia gier (semestr 1)

Podstawy tworzenia gier (semestr 2)
Programy i gry komputerowe (semestr 2)
Podstawy tworzenia gier (semestr 1)
Programy i gry komputerowe (semestr 1)
Wstęp do programowania w Python/C++/C# (semestr 1)

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Jak przebiegają kursy programowania
w Warszawie-Ursus?

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 90 minut
 • Możliwość odrabiania nieobecności
 • 14-18 spotkań w semestrze
 • Ścieżki edukacyjne umożliwiające naukę przez wiele semestrów
 • Średnio 8 osób w grupie
 • Kursy prowadzone przez trenerów-programistów
 • Stanowiska pracy wyposażone w nowoczesne komputery
 • Przyjazna atmosfera
 • Ciekawe scenariusze zajęć - tworzymy własne programy i gry
 • Dostosowane tempo zajęć
 • Materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach
 • Wsparcie, nie ocenianie

Gdzie jesteśmy?

Co mówią o nas Uczniowie i oraz ich Rodzice?

 

Jaka jest cena kursu?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1
od 239 zł / miesiąc

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1
od 239 zł / miesiąc

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C++, C#, Python semestr 1
od 259 zł / miesiąc

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C++, C#, Python semestr 1
od 259 zł / miesiąc

Chcesz skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Przetestuj fenomen Gigantów Programowania. Mamy tylko 30 wolnych miejsc! 👇👇

Zapisz się na lekcję próbną

 

Masz pytania?

Zostaw nam kontakt, oddzwonimy:

To pole jest wymagane.
Nieprawidłowy adres e-mail.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Akceptacja polityki prywatności jest wymagana.

Warszawa, ul. Dzieci Warszawy 48

ursus@giganciprogramowania.edu.pl 664 165 143

Tematyczne programistyczne zajęcia pozaszkolne – Warszawa-Ursus

Programowanie jest pojemną dziedziną, a programiści specjalizują się w konkretnym obszarze – danym języku programowania, narzędziach czy środowiskach i rodzajach programowanych elementów cyfrowego świata. Dlatego też Giganci Programowania proponują młodym ludziom obszerny pakiet kursów o różnej tematyce – i każdy uczeń może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego pasji czy planom.

Poszczególne propozycje kursów dotyczą konkretnego języka, typu programu lub też zakresu pracy programisty. Łącznie jest to kilkanaście kursów z kilku dużych grup.

Gry komputerowe. Tworzenia gier w szkole Gigantów uczą się dzieci już od 7 r.ż., najpierw z pomocą prostego języka Scratch, a później poznają podstawy Pythona na przykładzie gry Minecraft. Stworzyliśmy też kurs programowania na popularnej wśród nastolatków platformie Roblox. Młodzież natomiast uczy się tworzyć gry już niemal zawodowo: w języku C# i z użyciem silnika Unity.

Strony internetowe. Na tego typu zajęciach młodzież uczy się tych trzech najważniejszych języków dla każdego web developera – czyli HTML, CSS i JavaScript – programując w nich własne projekty. Zajęcia wzbogacamy także o elementy: projektowania stron internetowych, zabezpieczania stron i aplikacji przed atakami zewnętrznymi oraz zarządzania witrynami i bazami danych.

Języki programowania. Dla młodzieży opracowaliśmy też kursy tworzenia w C# lub Python – to te dwa najpopularniejsze, profesjonalne języki, których znajomość otwiera wiele drzwi na rynku pracy. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą swoje prace – programy, aplikacje, gry – które kolejno mogą wykorzystać m.in. w celu budowy pierwszego programistycznego portfolio.

Cyberbezpieczeństwo. Aby pokonać cyberprzestępcę, unieszkodliwić jego poczynania i nie dać się oszukać, trzeba poznać tajniki tej działalności! Dlatego odkrywamy przed młodzieżą metody ataków internetowych, pokazujemy typy złośliwego oprogramowania i uczymy zabezpieczać skrypty, aplikacje i strony. To ciekawe uzupełnienie lekcji programowania i niezwykle ważne zajęcia!

Kursy programowania – Warszawa-Ursus

Co nas wyróżnia? Szeroka tematyka zajęć, na różnym poziomach- od zajęc dla początkujących jak Scratch czy Minecraft, po zaawansowane w takich językach jak Python, C# czy C++. Na zajęciach w Gigantach Programowania uczniowie nabywają umiejętności programowania w praktyce, ćwiczą logiczne myślenie, zdobywają kompetencje, które zaprocentują w przyszłości, a przy tym wszystkim dobrze się bawią. Zapraszamy zarówno dzieci ze szkół podstawowych, jak i młodzież ze szkół średnich z Warszawy- Ursus na szkolenia, gdzie poznają tajniki tworzenia gier komputerowych, aplikacji i stron www. Uczestnicy zajęć będą pracować korzystając z profesjonalnych języków programowania i w środowiskach, na których pracują profesjonalni programiści. Dzięki Gigantom Programowania start w przyszłość będzie łatwiejszy. 

 

Pozaszkolne zajęcia w Warszawie-Ursus – programowanie od strony organizacyjnej

Giganci Programowania to placówka, gdzie każdy uczeń, który ma od 7 do 18 lat będzie mógł rozwinąć skrzydła i z pasją zająć się programowaniem. Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest zdobycie praktycznych umiejętnośc tak, by móc zyskać wiedzę programistyczną, a w przyszłości sprawdzić się w tym zawodzie. Staramy się, aby panowała u nas przyjazna, kameralna atmosfera, a same zajęcia stały się dla uczniów inspiracją.  To, co nas wyróżnia: 

 

 • Samych kursów mamy do wyboru, aż kilkanaście. Zajęcia są dostosowane zarówno do wieku, jak i zaawansowania słuchaczy. Najmłodsze grupy poznają tajniki programowania w  programie Scratch czy Minecraft. W tym pierwszym uczniowie uczą się myśleć i pracować jak programista, tworzą własne gry, animacje czy historyjku. Na zajęciach z Minecrafta tworzą z pasją nowe światy, dodatki do gry czy postacie.  Uczniowie bardziej zaawansowani poznają tajniki tworzenia gier, stron www, zapoznają się z pojęciami takimi jak zmienne czy pętla oraz programy takie jak Python, C# czy legendarny program C++.  
 • Uczestnik kursu dokonuje wyboru, które z zajęć szczególnie go interesują.
 • Zajęcia prowadzimy w formie stacjonarnej w naszej placówce w Warszawie- Ursus. Jeśli uczeń nie może uczestniczyć w lekcji, bo np. wyjeżdża lub choruje, to oprócz odrobienia zajęć w Ursusie z inną grupą, staramy się zaproponować odrobienie lekcji w formie online. Zajęcia odbywają się dokładnie w tej samej tematyce, jednak różnią się sposobem uczestnictwa w nich- łączymy się korzystając z komunikatora. 
 • Po każdych zajęciach uczniowie otrzymują materiały powtórzeniowe, dzięki czemu mają możliwość wykonania projektu również w domu. Przesyłamy także nagranie z lekcji, która odbyła się dokładnie z tego samego tematu  jednak w formie online.   
 • Rodzice oraz uczestnicy kursów otrzymują dostęp do Panelu Rodzica oraz Ucznia, gdzie mają możliwość pobrania materiałów z zajęć oraz poprzez dedykowany kalendarz umówić odrobienie lekcji w innym terminie. 
 • Każdy uczetnik otrzymuje imienny certyfikat ukończenia kursów Gigantów Programowania
 • Naszym celem jest nauczenie programowania dzieci oraz młodzież- zarówno zupełnie początkujących, którzy potrafią obsługiwać myszkę, czytać i liczyć do dwudziestu czy starszych nastolatków, których celem jest zglębienie wiedzy programistycznej
 • Kim są nasi Trenerzy? Założcielami szkoły Giganci Programowania są aktywni zawodowo programiści, a także pedagodzy. Są to ludzie z pasją, których głównym celem jest rozbudzenie takiej pasji wśród słuchaczy. Potrafią uczniów zainteresować, zmotywować i przede wszystkim wspierać. 
 •  Zależy nam, aby na zajęciach panowąła przyjazna atmosfera. Kursy są zaplanowane tak, aby chodzili do nich rówieśnicy. Każde z zajęcia są zorganizowane pod daną grupę wiekową by równica między uczniami to były maksymalnie dwa lata. W zajęciach uczestniczy maksymalnie 10- 12 słuchaczy.   
 • Stawiamy przede wszystkim na nauczanie programowania w praktyce. Uczniowie mają dużą satysfakcję, kiedy stworzą własną grę lub np. przeniosą aplikację jaką stworzyli na zajęciach na telefon swój, rodzica czy kolegi. Zależy nam aby zajęcia miały ciekawą konwencję, a uczniowie świetnie się bawili tworząc gry, aplikacje czy strony internetowe. 

Kursy programowania, które prowadzimy w Warszawie-Ursus

Giganci Programowania działają na terenie całego kraju – w Warszawie-Ursus prowadzimy  pełen zakres naszych szkoleń, czyli kilkanaście kursów z różnych dziedzin programowania. Tworząc kursy kierujemy się wiekiem uczestników, tak by zajęcia nie były zbyt łatwe ani zbyt wymagające. 

Tworzenie gier komputerowych – od podstaw w Scratchu po zaawansowane Unity

Czy to możliwe by już siedmioletnie dziecko mogło zaprogramować własną grę?  Jak najbardziej. Wystarczy, że potrafi czytać, liczyć do dwudziestu i obsługiwać myszkę. Programowanie odbywa się  w Scratchu. Dzieci układają coś w rodzaju puzzli i przy tym uczą się podstaw programowania.  Starsi uczniowie przyswajają podstawy Pythona na podstawie uwielbianej gry Minecraft i programują na bardzo popularnej platformie Roblox w języku Lua.

Nastolatkowie poznają tajniki programowania w profesjonalnym języku C# na silniku Unity, gdzie nabywają wiedzę i obecnie bardzo poszukiwane na rynku pracy umiejętności. 

Zajęcia semestralne z tworzenia stron internetowych – HTML, CSS i JavaScript

Kursy semestralne z tworzenia stron internetowych skonstruowane są tak by poznać  kilka etapów pracy nad projektem. Młodzież najpierw poznaje wytyczne, schematy i trendy w budowaniu witryn i interfejsów, a później programują je posługując się językami HTML, CSS i JavaScript i pomocnych, profesjonalnych narzędzi. Znajomość wymieniownych języków pomaga zdobyć doświadczenie w drodze do zawodu web developera.

Profesjonalne programowanie i cyberbezpieczeństwo

Nastolatkowie praktyczną wiedzę, która przyda się w zawodzie programisty zdobędą na zajęciach z języka Python, C# czy C++. Wymienione wyżej zajęcia mają charakter projektowy. Podczas takich zajęż młodzież realizuje swoje programy, aplikacje czy gry oraz poznaje narzędzia pracy, jakie są niezbędne w profesji programisty. Projekty jakie słuchacze stworzą na zajęciach mogą pozwolić zbudować portfolio przyszłego programisty, a dodatkowo pomóc zdobyć pierszą pracę czy miejsce na prestiżowym stażu.

Bardzo ciekawym i niezwykle przydatnym kursem programowania są zajęcia z hackingu i cyberbezpieczeństwa. Wiedza, jaką uczniowie na nim zdobędą, pozwoli zabezpieczać strony i aplikacje, a także odpierać ataki hakerów.

Ile kosztuje nauka programowania – Warszawa-Ursus, Giganci Programowania

Semestr kursu to od 14 do 18 zajęć po 90 minut – to koszt  ok. 1095-1600 zł, zależnie od wybranego kursu. Całą kwotę można rozłożyć na kilka płatności. Pierwsze zajęcia można potraktować jako próbne-bezpłatne. Taka pokazowa lekcja nie wiąże się z koniecznością zapisania się na zajęcia semestralne. W naszej ofecie znajdą Państwo również krótkie kursy z programowania, a nawet wyjazdy programistyczne. Całą oferta można znaleźć zakładce „Kursy i cennik”. Aby wziąć udział w kursie należy uzupełnić  formularz zapisu lub skontaktować się z naszym sekretariatem.


Chcesz uzyskać więcej informacji, masz pytania, wątpliwości czy potrzebujesz pomocy przy wyborze kursu? Zadzwoń lub napisz – czekamy i jesteśmy do usług!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst