Giganci Programowania

Uczymy programowania i AI
na Mokotowie

⭐ Nasze zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy-programiści
w kameralnych grupach
⭐ Uczymy tworzenia gier, aplikacji i stron - od Scratcha i Minecrafta
po Pythona i C#
⭐ Rozwijamy logiczne myślenie, kreatywność i pewność siebie.
Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną!
  • Warszawa - Mokotów
    ul. Wałbrzyska 11, budynek B C.H. LAND, lokal nr 171 na I piętrze
  • Tel. 22 112 10 63
  • Szukasz dla Dziecka nowych, inspirujących zajęć?
  • Czy chcesz przekuć pasję do gier Twojego Dziecka w przyszłościowe hobby?
  • Chcesz, aby Twoje Dziecko rozwinęło kreatywność i logiczne myślenie?
TRWAJĄ ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2026/2027
dla dzieci 6-18 lat na Mokotowie
Zamień granie na programowanie!
Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów w Gigantach Programowania
i podejmij świadomą decyzję zapisu Twojego dziecka:
Zarezerwuj miejsce

Dlaczego warto się uczyć programowania
od najmłodszych lat?

Lepsze wyniki w nauce

Programowanie wspiera rozwój logicznego myślenia, co przekłada się na lepsze rozumienie matematyki, fizyki, a nawet języka polskiego czy angielskiego.

Przewaga na rynku pracy w przyszłości

Dzieci zdobywają kompetencje, które są i będą najbardziej poszukiwane w kolejnych dekadach.

Konstruktywne rozwinięcie pasji

Zamiast tylko grać w gry, dziecko uczy się je tworzyć, a komputer staje się narzędziem twórczym.

Satysfakcja i radość z tworzenia

Pisząc swój pierwszy kod czy grę, dziecko doświadcza sukcesu i dumy, co motywuje je do dalszej nauki.

Lepsze zrozumienie świata technologii

Młodzi programiści nie tylko korzystają z technologii, ale zaczynają ją rozumieć i kreować.

Lepsze przygotowanie do świata AI

Zamiast obawiać się technologii, dzieci uczą się ją rozumieć i kontrolować.

Rozwój wytrwałości i pewności siebie

Programowanie uczy, że błędy to naturalna część nauki, a sukces wymaga testów i prób.

Uniwersalne umiejętności

Przydadzą się w każdej branży, nawet jeśli dziecko nie zostanie zawodowym programistą.

Jakie umiejętności rozwija nauka programowania?

Kompetencje przyszłości, które dziecko rozwija na każdych zajęciach:

Logiczne myślenie
Kreatywność
Myślenie projektowe
Wytrwałość
Samodzielność
Rozwiązywanie problemów
Znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy w zespole
Skupienie i koncentracja

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami.

Za placówkę na Mokotowie odpowiadają<br>Iza i Michał

Za placówkę na Mokotowie odpowiadają
Iza i Michał

Nasza szkoła została założona w 2015 r. przez czterech absolwentów
Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
Giganci Programowania

Giganci Programowania to:

11 lat doświadczenia w nauce programowania
Zajęcia w ponad 100 miastach w całej Polsce, a także online
Nasze kursy ukończyło już ponad 130 000 uczniów
Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft in Education Global Training Partner

Od czego najlepiej zacząć przygodę z programowaniem?

Wiek 6-7 lat

Pierwsze kroki w programowaniu
(ScratchJr + Minecraft)

Wiek 8-9 lat

Podstawy tworzenia gier
(Minecraft + Scratch)

Wiek 10-12 lat

Programy i gry komputerowe
(Minecraft + Scratch)

Wiek 13-15 lat

Wstęp do programowania
w C# lub Python

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania
w C# lub Python

Jak przebiegają kursy programowania na Mokotowie?

  • Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 90 minut
  • Możliwość odrabiania nieobecności
  • Ścieżki edukacyjne umożliwiające naukę przez wiele semestrów
  • Średnio 8 osób w grupie
  • Kursy prowadzone przez trenerów-programistów
  • Stanowiska pracy wyposażone w nowoczesne komputery
  • Przyjazna atmosfera
  • Ciekawe scenariusze zajęć - tworzymy własne programy i gry
  • Dostosowane tempo zajęć
  • Materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach
  • Wsparcie, nie ocenianie
  • Dostęp do panelu ucznia i rodzica

Gdzie nas znajdziesz?

Wałbrzyska 1102-741 Warszawa - Mokotów

Czego uczymy w Gigantach Programowania?

Mokotów

Zapisz swoje dziecko na zajęcia na Mokotowie

Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów w Gigantach Programowania:

Możesz też od razu zapisać się na kurs - pierwsza lekcja jest gratis!

Warszawa - Mokotów, ul. Wałbrzyska 11, budynek B C.H. LAND, lokal nr 171 na I piętrze

sekretariat@giganciprogramowania.edu.pl22 112 10 63

Tematyczne programistyczne zajęcia pozaszkolne – Warszawa - Mokotów

Programowanie jest pojemną dziedziną, a programiści specjalizują się w konkretnym obszarze – danym języku programowania, narzędziach czy środowiskach i rodzajach programowanych elementów cyfrowego świata. Dlatego też Giganci Programowania proponują młodym ludziom obszerny pakiet kursów o różnej tematyce – i każdy uczeń może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego pasji czy planom.

Poszczególne propozycje kursów dotyczą konkretnego języka, typu programu lub też zakresu pracy programisty. Łącznie jest to kilkanaście kursów z kilku dużych grup.

Gry komputerowe. Tworzenia gier w szkole Gigantów uczą się dzieci już od 7 r.ż., najpierw z pomocą prostego języka Scratch, a później poznają podstawy Pythona na przykładzie gry Minecraft. Stworzyliśmy też kurs programowania na popularnej wśród nastolatków platformie Roblox. Młodzież natomiast uczy się tworzyć gry już niemal zawodowo: w języku C# i z użyciem silnika Unity.
Strony internetowe. Na tego typu zajęciach młodzież uczy się tych trzech najważniejszych języków dla każdego web developera – czyli HTML, CSS i JavaScript – programując w nich własne projekty. Zajęcia wzbogacamy także o elementy: projektowania stron internetowych, zabezpieczania stron i aplikacji przed atakami zewnętrznymi oraz zarządzania witrynami i bazami danych.

Języki programowania. Dla młodzieży opracowaliśmy też kursy tworzenia w C# lub Python – to te dwa najpopularniejsze, profesjonalne języki, których znajomość otwiera wiele drzwi na rynku pracy. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą swoje prace – programy, aplikacje, gry – które kolejno mogą wykorzystać m.in. w celu budowy pierwszego programistycznego portfolio.

Cyberbezpieczeństwo. Aby pokonać cyberprzestępcę, unieszkodliwić jego poczynania i nie dać się oszukać, trzeba poznać tajniki tej działalności! Dlatego odkrywamy przed młodzieżą metody ataków internetowych, pokazujemy typy złośliwego oprogramowania i uczymy zabezpieczać skrypty, aplikacje i strony. To ciekawe uzupełnienie lekcji programowania i niezwykle ważne zajęcia!

Kursy programowania Warszawa - Mokotów

Rodzice z roku na rok zyskują coraz więcej świadomości co do wpływu ich działań na przyszłość swoich dzieci. Wszystkie podejmowane decyzje, nawet te z pozoru najmniej istotne, mogą mieć bezpośrednie przełożenie na to, jak Twoje dziecko będzie czuło się wśród rówieśników, czy też jak odnajdzie się w trudnych sytuacjach. Kursy programowania w w Warszawie - Mokotów są odpowiedzią na coraz szybszy rozwój komputeryzacji i informatyki we współczesnym świecie i zarazem forma rozwoju zainteresowań większości dzieci i nastolatków.

Giganci Programowania to sieć placówek, w których nauka programowania w w Warszawie - Mokotów oraz w innych polskich miastach jest nie tylko efektywna, lecz także przyjemna, gdyż łączy dobrą zabawę z pozyskiwaniem kompleksowej i profesjonalnej wiedzy. Uczymy programowania dzieci w wieku od 7 do 18 lat, a poszczególne kursy mogą zrobić z nich zawodowych programistów, którzy nie będą mieli sobie równych już na samym początku kariery. To newralgiczny moment, w którym kwalifikacje mają mniejsze znaczenie niż ambicje oraz wiedza uzyskana w młodości. Poznaj wszystkie kursy komputerowe realizowane przez Gigantów Programowania!

Kursy programowania w w Warszawie - Mokotów – szczegółowy program i najważniejsze kursy

Giganci Programowania to jedno z najlepszych miejsc, w których można skutecznie połączyć dobrą zabawę ze szlifowaniem umiejętności związanych z łatwiejszymi i trudniejszymi zagadnieniami dotyczącymi programowania. Naszą ofertę kierujemy do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat, żądnych wiedzy oraz chcących doskonalić swoje umiejętności w zakresie tworzenia swoich aplikacji. Twoja pociecha nauczy się tworzyć własne programy, pozna wszystkie istotne podstawy programowania dla dzieci i zapozna się z bardzo skomplikowanymi bazami danych. A wszystko to przebiegnie w przyjemnej atmosferze.

Twoje dziecko pozna również podstawy tworzenia gier Scratch, rozpocznie przygody z programowaniem Minecraft w wersji zaawansowanej, a także przeprowadzi dogłębną analizę gier i programów Scratch, w tym TNT, Fiszki czy Kółko i Krzyżyk. Możesz również wysłać swoje dziecko na zajęcia z programowania w w Warszawie - Mokotów, polegające na zdobywaniu wiedzy dotyczącej języka Python oraz C# i Java, HTML, CSS czy też Lua Online.

Zapoznamy Twoje dziecko z nowymi technologiami, takimi jak współczesny hacking oraz zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem, a także z silnikiem Unity, w którym można tworzyć najbardziej wymagające gry każdego typu. Młodzież może skorzystać także z każdego innego szkolenia dostępnego na naszej platformie. Jesteśmy dostępni w całej Polsce.

Dlaczego nauka programowania w w Warszawie - Mokotów rozwija?

Programowanie dla dzieci w w Warszawie - Mokotów ma wiele zalet, które wynikają zarówno z naszego zaangażowania, jak i wieloletniego doświadczenia w zachęcaniu dzieci do kreatywnego myślenia. Dzięki naszej pracy Twoja pociecha może wiele zyskać.

  • Otwartość – możliwość współpracy w rozwiązywaniu problemów wraz z innymi uczestnikami zajęć pozaszkolnych w w Warszawie - Mokotów sprawia, że dziecko staje się bardziej otwarte i chętne do nawiązania bliższej relacji z innymi. Otwartość to bardzo ważna cecha, którą warto rozwijać.
  • Kreatywność – we współczesnym świecie rządzonym nowoczesną technologią kreatywność jest równie istotną cechą, co otwartość. Możliwość rozwiązania trudnych problemów w zupełnie nieszablonowy sposób otwiera przed każdym wiele nowych ścieżek kariery.
  • Odporność na stres – rozwiązywanie problemów pod presją czasu potrafi zestresować każdego – nie tylko dorosłą osobę, ale również dziecko. Odporność na stres wynikający z różnych kłopotliwych sytuacji zupełnie zmienia podejście co do problemów w pracy czy dorosłym życiu codziennym.

Programowanie dla dzieci w w Warszawie - Mokotów – przyszłość Twojego dziecka zostaw w naszych rękach

Od lat realizujemy kursy programowania w w Warszawie - Mokotów, zyskaliśmy na ich przestrzeni ogromne doświadczenie, dzięki któremu naszą pracą mogliśmy zaciekawić i zapewnić lepszy start w przyszłość 12 000 dzieciom w całym kraju. Nauka programowania w w Warszawie - Mokotów w naszej placówce edukacyjnej zapewnia:

  • Bezpieczeństwo – nasi mentorzy posiadają kwalifikacje pedagogiczne, są niezwykle empatyczni i potrafią współpracować z dziećmi w najbardziej efektywny, lecz także przyjemny sposób. Łączymy na zajęciach naukę z zabawą, a jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników kursów, co jest dla nas priorytetową kwestią.
  • Komfort – uczestnicy zajęć mogą czuć się w pełni komfortowo – po zakończonym kursie otrzymają specjalny certyfikat, a w trakcie wszystkie istotne materiały powtórzeniowe, które przekazujemy dzieci i młodzieży po zajęciach. Ponadto różnica w wieku uczestników jednego kursu nie przekracza 2 lat.
  • Możliwość oszczędzenia pieniędzy – decydując się na programowanie dla dzieci w w Warszawie - Mokotów, możesz przyprowadzić swoją pociechę na jednogodzinne zajęcia i wyrobić sobie zdanie na temat naszej pracy i korzyści płynących z wybranego kursu.
  • Ogromną satysfakcję dzieciom i rodzicom – zajęcia pozaszkolne w w Warszawie - Mokotów realizowane przez Gigantów Programowania to odpowiedź na rosnące oczekiwania rodziców względem rozwoju ich dzieci. Pomagamy w ścieżce ich kariery i ułatwiamy podjęcie pracy w przyszłości, a to wszystko bez stresu i jakichkolwiek negatywnych odczuć. W rezultacie wszyscy z naszych uczniów chętnie wracają na kolejne zajęcia.
  • Możliwość kreatywnego spędzenia wolnego czasu – zajęcia z programowania dla dzieci to znakomity sposób na nudę i oderwanie pociechy od telefonu czy telewizji.