Unia Europejska

 • Szukasz dla Dziecka nowych, inspirujących zajęć?
 • Czy chcesz przekuć pasję do gier Twojego Dziecka w przyszłościowe hobby?
 • Chcesz, aby Twoje Dziecko rozwinęło kreatywność i logiczne myślenie?

Zadbaj o jego rozwój już teraz: zapisz je na kurs do Gigantów Programowania!

Trwają wczesne zapisy na kursy stacjonarne i online startujące po wakacjach.

Śpiesz się - ilość miejsc jest ograniczona!

Dołącz już teraz

Dlaczego warto uczyć się programowania od najmłodszych lat?

 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.

Dzięki kursowi programowania Twoje dziecko:

 • Pozna i opanuje najważniejsze elementy języka programowania:
  • wyrażenia warunkowe (if - else)
  • pętle (for, while)
  • zmienne
 • Nauczy się wykorzystywać wiedzę matematyczną w praktyce
  • operacje arytmetyczne, oś liczbową, układ współrzędnych
 • Pozna języki programowania, dzięki którym będzie mogło tworzyć własne programy i gry

Nauka programowania rozwija

Analityczne i logiczne myślenie

Umiejętność rozwiązywania problemów

Kreatywność

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami.

Za placówkę w Toruniu odpowiada Grzegorz! 😊

Nasza szkoła została założona w 2015 r. przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Giganci Programowania

7 lat doświadczenia w nauce programowania

Zajęcia w 94 miastach w całej Polsce, a także online

Nasze kursy ukończyło już ponad 12 000 uczniów

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft in Education Global Training Partner

Od czego najlepiej zacząć przygodę z programowaniem?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch + Minecraft)

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 (Scratch + Kodu Game Lab)

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C# lub w Pythonie semestr 1

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C# lub w Pythonie semestr 1

Jeżeli Twoje Dziecko zna już podstawy programowania - zapraszamy na wyższy poziom kursu. Sprawdź pełną ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z nami.


Sprawdź grafik zajęć stacjonarnych

Grafik zajęć w Toruniu

Start zajęć: luty-marzec 2023 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Godzina

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

Grupa wiekowa

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

Kurs

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Jak przebiegają kursy programowania
w Toruniu?

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 90 minut
 • Możliwość odrabiania nieobecności
 • 14 spotkań w semestrze
 • Ścieżki edukacyjne umożliwiające naukę przez wiele semestrów
 • Średnio 8 osób w grupie
 • Kursy prowadzone przez trenerów-programistów
 • Stanowiska pracy wyposażone w nowoczesne komputery
 • Przyjazna atmosfera
 • Ciekawe scenariusze zajęć - tworzymy własne programy i gry
 • Dostosowane tempo zajęć
 • Materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach
 • Wsparcie, nie ocenianie

Gdzie jesteśmy?

Co mówią o nas Uczniowie i oraz ich Rodzice?

 

Jaka jest cena kursu?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C# lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C# lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Chcesz zapewnić miejsce Twojemu dziecku?

Już teraz dokonaj rezerwacji na semestr wiosna-lato 2023

Mamy tylko 50 wolnych miejsc!

Rezerwuj

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Zostaw nam kontakt, oddzwonimy:

To pole jest wymagane.
Nieprawidłowy adres e-mail.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Akceptacja polityki prywatności jest wymagana.

Tematyczne programistyczne zajęcia pozaszkolne – Toruniu

Programowanie jest pojemną dziedziną, a programiści specjalizują się w konkretnym obszarze – danym języku programowania, narzędziach czy środowiskach i rodzajach programowanych elementów cyfrowego świata. Dlatego też Giganci Programowania proponują młodym ludziom obszerny pakiet kursów o różnej tematyce – i każdy uczeń może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego pasji czy planom.

Poszczególne propozycje kursów dotyczą konkretnego języka, typu programu lub też zakresu pracy programisty. Łącznie jest to kilkanaście kursów z kilku dużych grup.

Gry komputerowe. Tworzenia gier w szkole Gigantów uczą się dzieci już od 7 r.ż., najpierw z pomocą prostego języka Scratch, a później poznają podstawy Pythona na przykładzie gry Minecraft. Stworzyliśmy też kurs programowania na popularnej wśród nastolatków platformie Roblox. Młodzież natomiast uczy się tworzyć gry już niemal zawodowo: w języku C# i z użyciem silnika Unity.

Strony internetowe. Na tego typu zajęciach młodzież uczy się tych trzech najważniejszych języków dla każdego web developera – czyli HTML, CSS i JavaScript – programując w nich własne projekty. Zajęcia wzbogacamy także o elementy: projektowania stron internetowych, zabezpieczania stron i aplikacji przed atakami zewnętrznymi oraz zarządzania witrynami i bazami danych.

Języki programowania. Dla młodzieży opracowaliśmy też kursy tworzenia w C# lub Python – to te dwa najpopularniejsze, profesjonalne języki, których znajomość otwiera wiele drzwi na rynku pracy. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą swoje prace – programy, aplikacje, gry – które kolejno mogą wykorzystać m.in. w celu budowy pierwszego programistycznego portfolio.

Cyberbezpieczeństwo. Aby pokonać cyberprzestępcę, unieszkodliwić jego poczynania i nie dać się oszukać, trzeba poznać tajniki tej działalności! Dlatego odkrywamy przed młodzieżą metody ataków internetowych, pokazujemy typy złośliwego oprogramowania i uczymy zabezpieczać skrypty, aplikacje i strony. To ciekawe uzupełnienie lekcji programowania i niezwykle ważne zajęcia!

Kurs programowania – Toruń!

Na kurs programowania w Toruniu zapraszamy wszystkich młodych pasjonatów gier komputerowych, informatyki i nowych technologii. Z Gigantami Programowania uczą się dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat – od podstaw do poziomu zaawansowanego. W zależności od tematyki konkretnego, wybranego kursu młodzi ludzie programują m.in. aplikacje, strony internetowe oraz gry komputerowe, wykorzystując poznane profesjonalne języki programowania i różnorakie narzędzia. Jednocześnie doskonale się bawią i produktywnie spędzają swój wolny czas.

Dostępne w naszej ofercie kursy zostały podzielone pod kątem tematyki oraz wieku uczestników. Zajęcia odbywają się wyłącznie w grupach rówieśniczych, w których uczniowie mają zbliżony poziom wiedzy i umiejętności.

Czego uczy kurs programowania w Toruniu?

Zakres i poziom zdobywanej wiedzy i umiejętności jest zależny od tematyki kursu, realizowanego semestru oraz wieku uczestników. Dążymy do tego, aby zapewnić naszym podopiecznym solidną wiedzę i doświadczenie z zakresu programowania, ale też szerokie kompetencje cyfrowe i tzw. miękkie.

 • Umiejętności programistyczne – dotyczące programowania konkretnego wycinka cyfrowego świata (np. gier komputerowych, stron internetowych lub aplikacji), języka programowania (np. C#, Python, HTML i CSS, JavaScript), a także środowisk i narzędzi dla developera (np. Unity, MakeCode, Roblox). Ze względu na praktyczny charakter zajęć najwięcej czasu poświęcamy pracy nad własnymi projektami i ciekawym ćwiczeniom.
 • Umiejętności cyfrowe – dotyczące m.in. obsługi komputera i technicznych zagadnień oraz bezpiecznego i wartościowego korzystania z internetu, nowych technologii czy mediów społecznościowych. Część zajęć rozwijamy o hacking (uczniowie poznają m.in. schematy ataków hakerskich i rodzaje wirusów) oraz cyberbezpieczeństwo (to np. obrona przed atakami hakerskimi oraz sposoby zabezpieczania serwisów).
 • Kompetencje „miękkie” – młodzi ludzie uczą się kształtować swój sposób myślenia, podejście do nauki i pracy oraz osobowość w taki sposób, aby dobrze przygotować się do podjęcia w przyszłości pracy zawodowej. Doskonalą liczne umiejętności takie jak np. łączenie kreatywności z myśleniem logicznym i analitycznym, praca projektowa i zespołowa, rozwiązywanie problemów, uczenie się na błędach oraz dążenie do celu i niezrażanie się niepowodzeniami.

Jaką formę ma kurs programowania w Toruniu?

Kurs programowania w Toruniu ma formę semestralną. Oznacza to, że cały kurs składa się z dwóch lub trzech semestrów, które różnią się poziomem (od podstaw do zagadnień zaawansowanych). Po ukończeniu pierwszego semestru można rozpocząć naukę na wyższym poziomie w semestrze drugim i doskonalić umiejętności. Jeden semestr kursu to zwykle 14 spotkań, a każde trwa 90 minut.

Kurs ma z góry zaplanowany przebieg i określony program każdych zajęć. Wszystkie lekcje dotyczą konkretnego zagadnienia, a w przypadku najmłodszych uczestników są realizowane w atrakcyjnej konwencji zabawy (to np. wyścigi, pojedynki, teleturnieje). Niezależnie od poziomu i tematyki kursu najwięcej czasu zajmuje praktykowanie programowania, czyli ćwiczenia i praca projektowa.

Każde pierwsze zajęcia kursu są bezpłatne – młody człowiek może więc sprawdzić, czy są to zajęcia dla niego, czy spełniają oczekiwania. Jeśli nie będzie zainteresowany, może zrezygnować z kursu bez ponoszeniu wydatku.

Kto prowadzi kurs programowania w Toruniu?

Kurs programowania w Toruniu prowadzi nauczyciel programista, który posiada  kwalifikacje pedagogiczne i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wie, czym interesują się młodzi ludzie, jakie mają problemy i potrzeby, potrafi do nich dotrzeć i z nimi rozmawiać. Wszystkie zagadnienia tłumaczy w sposób zrozumiały i obrazowy, na konkretnych przykładach. W razie potrzeby pracuje z uczniem indywidualnie. Stara się rozbudzać w młodych ludziach pasję i motywować ich do pracy!

Ile kosztuje programowanie dla dzieci – Toruń, warsztaty Gigantów Programowania

Semestr kursu – 14 zajęć po 90 minut – kosztuje ok. 1200-1400 zł, a całą tę sumę można rozłożyć na kilka rat. Pierwsze zajęcia są darmowe – jest to pokazowa lekcja, która nie obliguje do zapisu na kurs. Organizujemy również krótsze kursy oraz wyjazdy programistyczne: cała oferta dostępna jest w zakładce „Kursy i cennik”. Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić formularz zapisu lub skontaktować się z naszym sekretariatem.


Chcesz dowiedzieć się więcej, masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy w wyborze kursu? Zadzwoń lub napisz – czekamy i jesteśmy do usług!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst