Unia Europejska

UCZYMY PROGRAMOWANIA DZIECI I MŁODZIEŻ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

 • Szukasz dla Dziecka nowych, inspirujących zajęć?
 • Czy chcesz przekuć pasję do gier Twojego Dziecka w przyszłościowe hobby?
 • Chcesz, aby Twoje Dziecko rozwinęło kreatywność i logiczne myślenie?

Zadbaj o jego rozwój już teraz: zapisz je na kurs do Gigantów Programowania!

Trwają zapisy na kursy stacjonarne w Piotrkowie Trybunalskim

Śpiesz się - ilość miejsc jest ograniczona!

Dołącz już teraz

Dlaczego warto uczyć się programowania od najmłodszych lat?

 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • 9 na 10 programistów jest bardzo zadowolonych ze swojej pracy. To najbardziej szczęśliwa grupa zawodowa.
 • W Unii Europejskiej brakuje ponad pół miliona programistów. Największe niedobory są m.in. w Polsce.

Dzięki kursowi programowania Twoje dziecko:

 • Pozna i opanuje najważniejsze elementy języka programowania:
  • wyrażenia warunkowe (if - else)
  • pętle (for, while)
  • zmienne
 • Nauczy się wykorzystywać wiedzę matematyczną w praktyce
  • operacje arytmetyczne, oś liczbową, układ współrzędnych
 • Pozna języki programowania, dzięki którym będzie mogło tworzyć własne programy i gry

Nauka programowania rozwija

Analityczne i logiczne myślenie

Umiejętność rozwiązywania problemów

Kreatywność

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami.

Za placówkę w Piotrkowie Trybunalskim odpowiada Jarosław i Karolina Abramowie

Nasza szkoła została założona w 2015 r. przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Giganci Programowania to:

8 lat doświadczenia w nauce programowania

Zajęcia w ponad 100 miastach w całej Polsce, a także online

Nasze kursy ukończyło już ponad 130 000 uczniów

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft in Education Global Training Partner

Od czego najlepiej zacząć przygodę z programowaniem?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier (Scratch + Minecraft)

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe (Scratch + AppInventor)

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C++, C# lub Python

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C++, C# lub Python

Jeżeli Twoje Dziecko zna już podstawy programowania - zapraszamy na wyższy poziom kursu. Sprawdź pełną ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z nami.

 

Grafik zajęć w Piotrkowie Trybunalskim

ul. Gabriela Narutowicza 18A
Start zajęć: wrzesień 2023
Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek
 
 
 

Wtorek
 
 
 

Środa
 
 
 

Czwartek
 
 
 

Piątek
 
 
 

Sobota
 
 
 

 
 
 

Godzina

16:00 - 17:35
 
18:00 - 19:35
 

16:00 - 17:35
 
18:00 - 19:35
 

16:00 - 17:35
 
18:00 - 19:35
 

16:00 - 17:35
 
18:00 - 19:35
 

16:00 - 17:35
 
18:00 - 19:35
 

10:00 - 11:35
 
12:00 - 13:35
 
14:00 - 15:35
 
16:00 - 17:35
 

Grupa wiekowa

7-9 lat
 
10-12 lat  

7-9 lat
 
10-12 lat  

13-15 lat
 
16-18 lat  

13-15 lat
 
16-18 lat  

7-9 lat
 
10-12 lat  

7-9 lat
 
10-12 lat  

7-9 lat
 
10-12 lat  

Kurs

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)  
Programy i Gry Komputerowe semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)  
Programy i Gry Komputerowe semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)

Wstęp do Programowania w C++ semestr 1
 
Wstęp do Programowania w C# semestr 1

Wstęp do Programowania w Pythonie semestr 1
 
Wstęp do Programowania w Pythonie semestr 1

Podstawy tworzenia gier semestr 1(Scratch, Minecraft Education)  
Programy i Gry Komputerowe semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)

Podstawy tworzenia gier semestr 1(Scratch, Minecraft Education)  
Programy i Gry Komputerowe semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)
Podstawy tworzenia gier semestr 1(Scratch, Minecraft Education)  
Programy i Gry Komputerowe semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Jak przebiegają kursy programowania
w Jeleniej Górze?

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 90 minut
 • Możliwość odrabiania nieobecności
 • 14-18 spotkań w semestrze
 • Ścieżki edukacyjne umożliwiające naukę przez wiele semestrów
 • Średnio 8 osób w grupie
 • Kursy prowadzone przez trenerów-programistów
 • Stanowiska pracy wyposażone w nowoczesne komputery
 • Przyjazna atmosfera
 • Ciekawe scenariusze zajęć - tworzymy własne programy i gry
 • Dostosowane tempo zajęć
 • Materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach
 • Wsparcie, nie ocenianie

Gdzie jesteśmy?

Co mówią o nas Uczniowie i oraz ich Rodzice?

 

Jaka jest cena kursu?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1
od 239 zł / miesiąc

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1
od 239 zł / miesiąc

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C++, C#, Python semestr 1
od 259 zł / miesiąc

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C++, C#, Python semestr 1
od 259 zł / miesiąc

Ostatnia szansa, aby zapewnić miejsce Twojemu dziecku!

Już teraz dokonaj rezerwacji na najbliższy semestr

Zapisz się w czerwcu na nowy semestr z kodem FIRSTMINUTE i odbierz kurs wakacyjny za 0 zł.
Taka promocja w tym roku już się nie powtórzy!
[regulamin akcji]

Zapisz się na kurs

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Zostaw nam kontakt, oddzwonimy:

To pole jest wymagane.
Nieprawidłowy adres e-mail.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Akceptacja polityki prywatności jest wymagana.

Piotrków Trybunalski, ul. Gabriela Narutowicza 18A

piotrkow@giganciprogramowania.edu.pl 503 600 095

Tematyczne programistyczne zajęcia pozaszkolne – Piotrków Trybunalski

Programowanie jest pojemną dziedziną, a programiści specjalizują się w konkretnym obszarze – danym języku programowania, narzędziach czy środowiskach i rodzajach programowanych elementów cyfrowego świata. Dlatego też Giganci Programowania proponują młodym ludziom obszerny pakiet kursów o różnej tematyce – i każdy uczeń może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego pasji czy planom.

Poszczególne propozycje kursów dotyczą konkretnego języka, typu programu lub też zakresu pracy programisty. Łącznie jest to kilkanaście kursów z kilku dużych grup.

Gry komputerowe. Tworzenia gier w szkole Gigantów uczą się dzieci już od 7 r.ż., najpierw z pomocą prostego języka Scratch, a później poznają podstawy Pythona na przykładzie gry Minecraft. Stworzyliśmy też kurs programowania na popularnej wśród nastolatków platformie Roblox. Młodzież natomiast uczy się tworzyć gry już niemal zawodowo: w języku C# i z użyciem silnika Unity.

Strony internetowe. Na tego typu zajęciach młodzież uczy się tych trzech najważniejszych języków dla każdego web developera – czyli HTML, CSS i JavaScript – programując w nich własne projekty. Zajęcia wzbogacamy także o elementy: projektowania stron internetowych, zabezpieczania stron i aplikacji przed atakami zewnętrznymi oraz zarządzania witrynami i bazami danych.

Języki programowania. Dla młodzieży opracowaliśmy też kursy tworzenia w C# lub Python orac C++ – to te trzy najpopularniejsze, profesjonalne języki, których znajomość otwiera wiele drzwi na rynku pracy. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą swoje prace – programy, aplikacje, gry – które kolejno mogą wykorzystać m.in. w celu budowy pierwszego programistycznego portfolio.

Cyberbezpieczeństwo. Aby pokonać cyberprzestępcę, unieszkodliwić jego poczynania i nie dać się oszukać, trzeba poznać tajniki tej działalności! Dlatego odkrywamy przed młodzieżą metody ataków internetowych, pokazujemy typy złośliwego oprogramowania i uczymy zabezpieczać skrypty, aplikacje i strony. To ciekawe uzupełnienie lekcji programowania i niezwykle ważne zajęcia!

Kursy programowania - Piotrków Trybunalski!

Jak wynieść korzyści z nowych technologii i silnie skomputeryzowanej rzeczywistości? Ucząc się ją tworzyć! Na to właśnie pozwalają kursy programowania dla dzieci w Jeleniej Górze. Nasza szkoła przygotowuje najmłodszych do rozwiązywania złożonych problemów z zakresu programowania, a jednocześnie daje im solidne fundamenty do przyszłej kariery na rynku polskim i zagranicznym. U Gigantów Programowania jest miejsce dla każdego ambitnego miłośnika nauki przez zabawę!

Na czym polega nauka programowania - Piotrków Trybunalski

Nie mamy jednego ogólnego kursu programowania w Jeleniej Górze - nasze lekcje dzielimy w tematyczne semestry, które później można kontynuować na wyższym poziomie. Dzięki temu każdy absolwent Szkoły Gigantów Programowania ma konkretne kompetencje i wie, jak wykorzystać zdobyte doświadczenie w kolejnych projektach.

Na kursach programowania można poznać następujące zagadnienia:

 • Scratch - język programowania, który idealnie pasuje do początkowych zmagań z algorytmami. Stworzono go z myślą właśnie o pierwszych krokach w programowaniu. Dla dzieci w Jeleniej Górze proponujemy m.in. tworzenie interaktywnych historyjek, animacji i prostych gier 3D, ale nie za pomocą skomplikowanych kodów, tylko elementów graficznych.
 • Python - ten język jest już bardziej zaawansowany, więc najmłodsi będą mogli poczuć się jak początkujący deweloperzy. Python posłuży im m.in. do modyfikacji… popularnej gry Minecraft. Wykorzystujemy do tego platformę Microsoft MakeCode, która pozwala na efektywne przyswajanie struktur Pythona.
 • C# - wyciągniemy również arsenał cięższego kalibru - język C# to przedsionek prawdziwej pracy programisty, która z pewnością będzie dla Ciebie (lub Twojego dziecka) obiecującą perspektywą po naszych kursach. Każdy uczestnik zajęć kończy semestr ze zrealizowanymi projektami na karku - pierwsze doświadczenie jak znalazł!
 • Visual Studio - zarówno podczas nauki programowania w Pythonie, jak i w C# kurs jest wzbogacony o pracę w środowisku Visual Studio. Przy pomocy tego programu można uczyć się pisania pętli, instrukcji warunkowych, tablic, metod i wielu innych tajemniczych struktur języków programowania.
 • Unity - to kolejne z praktycznych narzędzi, które programiści wykorzystują na co dzień. Silnik Unity służy do tworzenia gier wideo na dowolne urządzenie i współgra z językiem C#.
 • Roblox - tworzenie gier w środowisku Roblox to jednocześnie rozwijanie kompetencji z zakresu programowania w języku Lua. Platforma została zaprojektowana właśnie z myślą o początkujących adeptach kodowania i daje doskonały wstęp do tworzenia skomplikowanych kodów w C#.

Kursy programowania dla dzieci w Jeleniej Górze - czego uczą nasze zajęcia?

Czy wiesz, że nauka programowania ma zbawienny wpływ na dziecięcy i nastoletni mózg? Wiedza, którą przyswajają nasi kursanci to nie tylko zagadnienia informatyczne, ale także związane z szeroko pojętym rozwojem. Programowanie uczy:

 • analitycznego, a zarazem kreatywnego myślenia, czyli cierpliwego szukania rozwiązania problemu, opierając się na informacjach, które już mamy, ale także wychodząc poza utarte schematy;
 • cierpliwości, nabywanej w procesie szukania algorytmów, które najlepiej oddadzą nasz pomysł dla daną stronę, aplikację, grę czy program;
 • pracy pod presją czasu;
 • działania jako członek grupy realizującej większy projekt;
 • wytrwałości w dążeniu do zamierzonego efektu i nie zważania na potknięcia.

Łatwo zauważyć, że korzyści, które czekają na kursach programowania w Jeleniej Górze, nie tylko otwierają dla nas świat zawodowych programistów, ale także stymulują nasz rozwój intelektualny na wielu płaszczyznach. Nauka programowania jest więc pomysłem nie tylko dla fanów komputerów, gier czy informatyki, ale dla każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania, a przede wszystkim przeżyć nową przygodę!

Piotrków Trybunalski - zajęcia pozalekcyjne w Szkole Gigantów Programowania

Dzieci i młodzież, na równi z ich rodzicami, docenili kursy z naszej oferty m.in. za przemyślany podział wiekowy. Każdy kurs to przestrzeń dla osób w podobnym wieku (przedział trzech lat), dzięki czemu zajęcia są miło spędzonym czasem z rówieśnikami, którzy wspierają się w zmaganiach z kodem. Kolejnym atutem są materiały powtórzeniowe, które systematyzują zdobytą wiedzę. Mamy też podejście „od nitki do kłębka”, które zachęca do nauki dzieci nieznające nawet podstaw programowania. Zwracamy uwagę i na teorię, i na praktykę - po dawce solidnej wiedzy kierujemy się do realizacji projektu - strony internetowej, gry, programu czy aplikacji.

Sukcesy młodych programistów to zasługa ich sumiennych mentorów - każdy trener ma imponującą wiedzę i doświadczenie nie tylko jako programista, ale także jako pedagog. Dzięki odpowiedniemu podejściu młodzi ludzie mogą nabyć wszystkie wyżej wymienione umiejętności miękkie i wykorzystać je w każdej dziedzinie życia.

Zapraszamy na kursy programowania dla dzieci w Jeleniej Górze - nasza siedziba znajduje się przy ulicy Wileńskiej 51B, ale możesz skorzystać również z oferty zajęć online.

Ile kosztuje programowanie dla dzieci – Piotrków Trybunalski, warsztaty Gigantów Programowania

Semestr kursu – 14 zajęć po 90 minut – kosztuje ok. 1050-1250 zł, a całą tę sumę można rozłożyć na kilka rat. Pierwsze zajęcia są darmowe – jest to pokazowa lekcja, która nie obliguje do zapisu na kurs. Organizujemy również krótsze kursy oraz wyjazdy programistyczne: cała oferta dostępna jest w zakładce „Kursy i cennik”. Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić formularz zapisu lub skontaktować się z naszym sekretariatem.


Chcesz dowiedzieć się więcej, masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy w wyborze kursu? Zadzwoń lub napisz – czekamy i jesteśmy do usług!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst