Unia Europejska

Matematyczny tor przeszkód przed nami. Spróbuj przedostać się przez armie przeciwników i umiejętnie rozstawione pułapki i zdobądź skrzynię ze skarbami. Poznając różne matematyczne zagadnienia z pewnością przejdziesz tor przeszkód bez żadnych problemów ale pamiętaj - Steve sprawdza każdy Twój ruch.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 60 min (czas trwania)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Kurs Matematyki z Minecraftem to nie tylko połączenie Minecrafta ze światem matematyki ale innowacyjne scenariusze zajęć skonstruowane w solidnym oparciu o podstawę programową zajęć z matematyki w czwartej klasie szkoły podstawowej. Podczas zajęć poruszamy takie zagadnienia jak oś liczbowa, obwody wielokątów, potęgowanie i wiele, wiele innych.

Program kursu

Celem lekcji jest poznanie Minecrafta jako narzędzia do nauki matematyki oraz zapoznanie ze sposobami rozgrywki w Minecrafcie. Zadania jakie czekają na uczestnika będą sprawdzać nie tylko jego wiedzę ale również wiadomości, które poznaje podczas teoretycznych wstępów nauczyciela.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst