Unia Europejska

W labiryncie matematycznym nie ma czasu na wędrowanie bez celu. Nigdy nie wiesz, czy nie spotkasz jakiegoś potężnego przeciwnika dlatego nie marnuj czasu i spróbuj rozwiązać zadania z różnych matematycznych zagadnień to może uda Ci się znaleźć wyjdzie na powierzchnię.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 60 min (czas trwania)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Matematyka z Minecraftem to innowacyjny kurs wprowadzający świat matematyki do jednej z najbardziej popularnych gier komputerowych - Minecrafta. Przy pomocy atrakcyjnych scenariuszy wprowadzamy dziecko w świat matematyki wykorzystując rozrywkę i zakotwiczając informacje edukacyjne w łatwo przyswajalne treści. Program zajęć przygotowany w oparciu o podstawy programowe gwarantuje przekazanie wszelkich potrzebnych umiejętności i poruszenie odpowiednich zagadnień.

Program kursu

Celem lekcji jest poznanie Minecrafta jako narzędzia do nauki matematyki oraz zapoznanie ze sposobami rozgrywki w Minecrafcie. Zadania jakie czekają na uczestnika będą sprawdzać nie tylko jego wiedzę ale również wiadomości, które poznaje podczas teoretycznych wstępów nauczyciela.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst