Unia Europejska

Witaj w niesamowitej Fabryce Robotów - aplikacji, która przeniesie Cię w fascynujący świat przyszłości. Stań na czele produkcji i zarządzaj montażem własnych, unikalnych robotów, wykorzystując zaawansowane technologie. Marzenia o własnym zespole automatycznych pomocników już wkrótce staną się rzeczywistością!

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 60 min (czas trwania)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Na zajęciach uczestnik zostanie wprowadzony w świat programowania i pozna zasady tworzenia podstawowych skryptów. Programowanie odbywa się w języku C#, a uczestnik może poczuć się jak najprawdziwszy, zawodowy programista. Dzięki poruszaniu zaawansowanych zagadnień, uczeń jest w stanie tworzyć skomplikowane skrypty. Projekt tworzony podczas zajęć wprowadzi uczestnika w podstawy języka C#, używanego na całym świecie przez wielu programistów, i przekaże wiedzę umożliwiającą dalszą naukę programowania.

Program kursu

Celem lekcji jest stworzenie aplikacji konsolowej, która będzie symulowała procedury wytwarzania różnego rodzaju robotów.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst