Unia Europejska

Najnowocześniejsza sztuczna inteligencja jest zagrożona. Zła organizacja białkowców próbuje pozbyć się wszelkich inteligentnych urządzeń elektronicznych. Stań na czele obrony superkomputera i nie pozwól żeby przedostały się do niego wirusy!

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 60 min (czas trwania)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Warsztaty dla programistów pozwalające na poznanie podstaw programowania w środowisku Scratch. Jest to intuicyjna platforma do stawiania pierwszych korków w świecie programowania. Tworzenie skryptów ma charakter wizualny – bloki w różnych kolorach, reprezentujących różne funkcje, układamy w konkretne konfiguracje tworząc program. Podczas zajęć, krok po kroku, wykonany zostanie program, którego efekty w każdej chwili będzie można przetestować.

Program kursu

Celem lekcji jest wprowadzenie uczestnika w podstawy programowania w językach blokowych przy pomocy środowiska Scratch. Poza znajomością najprostszych funkcji uczestnik będzie mieć możliwość również wykształcenia i rozwoju najbardziej potrzebnych umiejętności szkolnych - logicznego myślenia, wyciągania wniosków, znajdowania przyczyn i określania skutków danych działań oraz udoskonalenia zdolności matematycznych.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst