Unia Europejska

Konieczna jest umiejętność obsługi myszki, pisania, czytania i liczenia w zakresie 20.

Czy mamy tutaj fanów demolek? Wielki Enderman III władca Endu postawił wyprodukować sztuczną inteligencję zdolną zniszczyć wszystkie wymiary. Dostań się do jego supertajnego laboratorium i pokrzyżuj jego plany. Musisz uważać - na pewno przygotował jakieś pułapki.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (10)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Innowacyjne zajęcia łączące programowanie ze światem Minecrafta. Przy pomocy specjalnej platformy MakeCode wprowadzamy programowanie na jeszcze wyższy level tworząc skrypty modyfikujące świat gry. Skrypty tworzone są poprzez wykorzystywanie odpowiednich bloków komend w różnych konfiguracjach i ułożeniach. Następnie skrypty testowane są bezpośrednio w środowisku gry. Programowanie w Minecrafcie nie tylko niesie ze sobą edukacyjny charakter ale również pokazuje dzieciom, że w gry nie tylko można grać ale wykorzystywać je w bardziej naukowy sposób.

Program kursu

Podczas zajęć poznamy podstawy programowania w językach blokowych stosując różnego rodzaju elementy takie jak pętla i instrukcja warunkowa i dowiemy się w jaki sposób wykorzystać je w programowaniu.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst