Unia Europejska

Chcesz nauczyć się programować, albo poczuć się jak tajny agent? Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś tak to nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie! W trakcie zajęć poznasz podstawy programowania w języku C++, oraz dowiesz się w jaki sposób stworzyć swój własny szyfr!

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (10)


0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Na zajęciach uczniowie zostaną wprowadzeni w świat programowania i poznają zasady tworzenia podstawowych skryptów. Programowanie odbywa się w języku C++, a uczniowie mogą poczuć się jak najprawdziwsi, zawodowi programiści. Dzięki poruszaniu zaawansowanych zagadnień, uczniowie są w stanie tworzyć skomplikowane skrypty. Projekt tworzony podczas zajęć wprowadzi uczestników w podstawy języka C++, używanego na całym świecie przez wielu programistów, i przekaże wiedzę umożliwiającą dalszą naukę programowania.

Program kursu

Celem lekcji jest poznanie podstawowych możliwości języka C++, takich jak operacje na tekstach i instrukcje warunkowe. Efektem zajęć będzie stworzenie prostego programu szyfrującego i odszyfrowującego wiadomości.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst