Wyobraź sobie, że masz moc tworzenia niesamowitych obrazów tylko za pomocą słów. W programie do generowania promptów dla AI staniesz się twórcą opisów, które sztuczna inteligencja przekształci w piękne grafiki. Twoim zadaniem jest opracowanie kodu, który automatycznie tworzy te opisy. Dzięki temu stworzysz nieskończoną liczbę unikalnych obrazów, które zachwycą wszystkich. Czy potrafisz napisać kod, który rozbudzi wyobraźnię AI? Dołącz do nas i odkryj, jak Twoje słowa mogą ożyć w świecie cyfrowej sztuki!

• 1 spotkanie (warsztat)

• 2 x 45 min (czas trwania)

bezpłatne 0,00 zł

Na zajęciach uczniowie zostaną wprowadzeni w świat programowania i poznają zasady tworzenia podstawowych skryptów. Programowanie odbywa się w języku C++, a uczniowie mogą poczuć się jak najprawdziwsi, zawodowi programiści. Dzięki poruszaniu zaawansowanych zagadnień, uczniowie są w stanie tworzyć skomplikowane skrypty. Projekt tworzony podczas zajęć wprowadzi uczestników w podstawy języka C++, używanego na całym świecie przez wielu programistów, i przekaże wiedzę umożliwiającą dalszą naukę programowania.

Podczas tych zajęć uczestnicy stworzą program w języku C++, który generuje prompty do tworzenia grafik dla AI. Uczestnicy będą pracować z zestawami słów, takimi jak podmioty, czasowniki, dopełnienia i dodatkowe elementy, aby tworzyć unikalne opisy. Program umożliwi generowanie losowych promptów na podstawie tych zestawów, które następnie mogą być użyte przez AI do tworzenia grafik. Projekt skupia się na nauce programowania, rozwijaniu kreatywności oraz umiejętności logicznego myślenia poprzez praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.