Unia Europejska

Zanurz się w tajemniczym świecie kodowania, gdzie każda linijka skrywa zagadkę do rozwiązania. Wyobraź sobie, że jesteś detektywem cyfrowego świata, a Twoim zadaniem jest rozszyfrowanie sekretnego kodu oprogramowania. W tym projekcie, będziesz poszukiwać ukrytych wiadomości i znaczeń w kodach źródłowych, używając narzędzi programistycznych. Odkryj tajemnice ukryte w linijkach kodu i stań się mistrzem dekodowania!

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (12)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Na zajęciach uczniowie zostaną wprowadzeni w świat programowania i poznają zasady tworzenia podstawowych skryptów. Programowanie odbywa się w języku C++, a uczniowie mogą poczuć się jak najprawdziwsi, zawodowi programiści. Dzięki poruszaniu zaawansowanych zagadnień, uczniowie są w stanie tworzyć skomplikowane skrypty. Projekt tworzony podczas zajęć wprowadzi uczestników w podstawy języka C++, używanego na całym świecie przez wielu programistów, i przekaże wiedzę umożliwiającą dalszą naukę programowania.

Program kursu

"Łamacz kodów" , który przeniesie Cię w świat tajemnic programowania. W tym projekcie będziemy eksplorować fascynujące zagadki kodowania, tworząc aplikację zdolną do odszyfrowywania zaginionego tekstu. Będziemy używać różnorodnych technik programistycznych, takich jak pętle, instrukcje warunkowe i struktury danych, aby odkryć ukryte znaczenia i odnaleźć informacje, które pomogą nam zostać lepszymi programistami.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst