Unia Europejska

Zajęcia dla uczniów, którzy ukończyli kurs Akademia Sztucznej Inteligencji

W trakcie kursu uczniowie zostaną wprowadzeni w bardziej zaawansowane zagadnienia programowania i nauki sztucznej inteligencji.

  • 10 lekcji - 5 spotkań po 2 lekcje trwające 45 minut (raz lub kilka razy w tygodniu)

  • 2 x 45 min (każde spotkanie)

  • Max. ilość osób (10)


za kurs 495,00 zł


Wypróbuj nas! Jeśli zajęcia Ci się nie spodobają, masz możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszej lekcji!

Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Wejdź głębiej w zagadnienia AI i razem z nami odkryj m.in. zaawansowane elementy sterowania dźwiękiem czy rozpoznawania video oraz innych obiektów dzięki sztucznej inteligencji.

Program kursu

Więc bez lęku, do dzieła!
Na głowy mnie wkładajcie,
Jam jest Myśląca Tiara,
Los wam wyznaczę na starcie!
Sprawdź, do którego domu przydzieli Cię Tiara Przydziału. Czy będzie to Gryffindor? Slytherin? Ravenclaw? Hufflepuff? Przekonajmy się.
Pierwsze zajęcia mają na celu przypomnienie wiadomości z poprzedniego kursu i odświeżenie podstawowych informacji na temat sztucznej inteligencji. Stworzymy projekt pozwalający, na podstawie dostarczonych informacji, podejmować decyzję.
Dysponujemy tylko jedną kulą ognia. Creeper niestety nie jest w naszym zasięgu, bo kula nie wie, gdzie ma wędrować. Chyba... Chyba, że powiemy jej gdzie ma lecieć. Spróbujmy!
Cyclops strzela laserami z oczu, Magneto włada metalem, a Storm pogodą. Jaką Ty masz super moc? Najwyższa pora sprawdzić jaką supermoc dla Ciebie przygotowaliśmy. Pamiętaj – możesz jej używać tylko w imię dobra. Zajęcia przeznaczone na sprawdzenie umiejętności komputera do rozpoznawania materiału video pochodzącego z kamery.
Mam na imię Tamagotchi. Zaopiekuj się mną. Potrzebuję jedzenia, picia i spacerów. Jak o mnie zapominasz to potrafię narobić bałaganu. Chcesz zostać moim przyjacielem? Podczas zajęć będziemy kontynuować poszerzanie wiedzy na temat rozpoznawania obiektów przez sztuczną inteligencję i aplikowania jej w programowaniu Scratch.
Zajęcia mają za zadanie podsumowanie wiedzy z całości kursu na podstawie projektu związanego z rozpoznawaniem kolorów przez sztuczną inteligencję.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst