Unia Europejska

Podstawy programowania i uczenia sztucznej inteligencji z wykorzystaniem różnego rodzaju środowisk online połączonych ze środowiskiem programowania Scratch.


Jeżeli obawiasz się, że roboty kiedyś zawładną światem to mamy dla Ciebie niezwykle ważne zadanie. Już dziś dołącz do naszej drużyny, która stawi czoła sztucznej inteligencji i zapanuje nad nią aby ona nie zapanowała nad światem. Nie czekaj - sztuczna inteligencja uczy się bardzo szybko.

  • 10 lekcji - 5 spotkań po 2 lekcje trwające 45 minut (raz lub kilka razy w tygodniu)

  • 2 x 45 min (każde spotkanie)

  • Max. ilość osób (10)


za kurs 495,00 zł


Wypróbuj nas! Jeśli zajęcia Ci się nie spodobają, masz możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszej lekcji!

Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Technologie otaczają nas każdego dnia. Używamy ich do pracy, w szkole i dla rozrywki. Czy wiemy jak działają? Skąd aplikacja nakładająca uszy i nos psa na naszą twarz w kamerze video wie gdzie ją nałożyć? Jak działają aplikacje podpowiadające, gdzie pojechać na wakacje albo w jaką grę zagrać? Na te i inne pytanie odpowie nam sztuczna inteligencja (AI).

Program kursu

Sztuczna inteligencja to z pewnością wyzwanie przyszłości. Wskoczymy więc od razu do jej świata i nauczymy ją jak rozpoznawać nasze pismo. Zobaczmy jak szybko nauczy się naszego pisma.
Z pewnością znacie różnego rodzaju filtry i maski w aplikacjach takich jak Instagram czy Snapchat. Skąd komputer wie, w którym miejscu znajdują się nasze oczy albo usta? Dziś się tego dowiemy i opracujemy własną Minecraftową nakładkę.
Celem lekcji będzie poznanie zasad rozpoznawania tekstu przez komputer i wykształceniu umiejętności reagowania na niego. Stworzony zostanie chatbot reagujący i odpowiadający na nasze pytania.
Bardzo często zastanawiasz się w jaką grę zagrać wieczorem? Sztuczna inteligencja już pędzi z pomocą. Dzięki niej, na podstawie kilku prostych pytań będziemy w stanie rozwiązać najtrudniejsze pytanie ludzkości - w co zagrać wieczorem?
Rozpoznawaliśmy już pismo i twarz. Pora na kolejny poziom wtajemniczenia. Nauczymy naszą sztuczną inteligencję rozpoznawać głos. Brzmi jak science-fiction ale jesteśmy w końcu ekspertami.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst