Unia Europejska

Silne hasła gwarantują bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Dowiedz się jak powinno wyglądać poprawne, mocne hasło, trudne do złamania. Co musi zawierać hasło by było mocne? Dużą literę? Małą literę? Znak specjalny? Przekonajcie się sami.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (10)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Warsztaty z programowania w języku Python to doskonała okazja, aby zgłębić podstawowe zasady tworzenia skryptów w jednym z najszybciej rozwijających się i najlepiej opłacanych języków programowania na rynku. Na zajęciach uczniowie nauczą się tworzyć zarówno proste projekty, jak i znacznie bardziej zaawansowane programy. Zdobyta wiedza umożliwi uczniom dalszą naukę programowania.

Program kursu

Celem lekcji jest pokazanie możliwości Pythona. Poznamy takie elementy programowania jak zmienne, instrukcje warunkowe, pętle czy operatory logiczne.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst