Unia Europejska

Wyrusz w niezwykłą podróż po świecie kodowania z naszym najnowszym projektem "Poszukiwacze kodu". Wyobraź sobie, że jesteś odważnym poszukiwaczem skarbów, eksplorującym tajemnicze zakątki świata programowania. Przygotuj się na przygodę, która rozbudzi Twoją ciekawość i poszerzy wiedzę programistyczną!

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (12)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Warsztaty z programowania w języku Python to doskonała okazja, aby zgłębić podstawowe zasady tworzenia skryptów w jednym z najszybciej rozwijających się i najlepiej opłacanych języków programowania na rynku. Na zajęciach uczniowie nauczą się tworzyć zarówno proste projekty, jak i znacznie bardziej zaawansowane programy. Zdobyta wiedza umożliwi uczniom dalszą naukę programowania.

Program kursu

Projekt "Kodowa Odyseja" to fascynująca podróż do serca programowania. W tym projekcie, jako poszukiwacz kodu, będziesz tworzyć prostą historię, opowiadającą o bohaterze w poszukiwaniu skarbów. Wprowadzając kilka informacji, uruchomisz mechanizm, który przeplata narrację z programistycznymi ciekawostkami, które Twój bohater nauczył się podczas swoich przygód. Użyjemy tu różnorodnych konstrukcji programistycznych - od zmiennych, przez tablice, po pętle i instrukcje warunkowe - aby każda historia była unikalna.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst