Unia Europejska

Zajęcia dla uczniów, którzy ukończyli kurs Zaawansowana akademia młodego YouTubera

Kurs dla każdego, kto posiada już bardziej zaawansowaną wiedzę na temat tworzenia i wstawiania filmów na YouTube i chce wejść na poziom ekspercki tej popularnej platformy. Uczestnicy zdobędą unikatową wiedzę z zakresu projektowania intro do filmów, efektów specjalnych, montażu czy streamingu. Na zajęciach zaznajomimy uczniów z platformami i programami tj. Trello, Moovly, Blender czy HitFilm.

  • 10 lekcji - 5 spotkań po 2 lekcje trwające 45 minut (raz lub kilka razy w tygodniu)

  • 2 x 45 min (każde spotkanie)


za kurs 495,00 zł


Wypróbuj nas! Jeśli zajęcia Ci się nie spodobają, masz możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszej lekcji!

Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Poziom ekspercki kursu dla młodych YouTuberów to przede wszystkim wykorzystanie najbardziej profesjonalnych narzędzi do tworzenia materiałów wideo i zarządzania systemem YouTube’a. Część kursu będzie poświęcona także zarządzaniu projektami i pracą własną oraz współwykonawców. Poza tym uczestnicy dowiedzą się jak stać się pro streamerem, jak montować filmy na najwyższym poziomie oraz jak dodawać efekty specjalne, które urozmaicą każdy materiał.

Program kursu

Na lekcji założymy i poznamy platformę do organizowania pracy indywidualnej i grupowej (Trello). Wszystkie zadania z kursu od tej pory będziemy oznaczać tutaj. YouTuberzy często współpracują z podwykonawcami, nauka pracy grupowej to jedna z najważniejszych umiejętności we współczesnym świecie. Połączymy Trello z kalendarzem Google, wstawimy pierwsze zadania. Pod koniec lekcji zaplanujemy, jak będzie wyglądało intro, które będziemy tworzyć na kolejnych zajęciach – wybierzemy odpowiednie narzędzie adekwatne do pomysłu uczestnika.
Stworzymy logo oraz intro 2D w Canvie oraz intro 3D na wybranej zewnętrznej platformie (Renderforest, Videobolt czy ClipChamp). Dodamy muzykę, efekty i animacje, a na koniec zapiszemy dzieło jako gotowy plik możliwy do wykorzystania w Twoich filmach.
Poznamy Moovly – stworzymy filmik z animacją rysującej ręki. Połączymy go z intro i wstawimy na YouTube. Nauczymy się również tworzyć szybsze scenariusze przy użyciu Google Keep.
Wybuchy? Ogień? Na pewno przyda się odrobina magii w Twoich filmach. Dodamy efekty specjalne w Blenderze. Będą one konstruowane w programie do grafiki 3D, dzięki czemu cały proces jest bezpieczny i tani.
Poznasz tajniki montażu w HitFilm Express lub DaVinci Resolve 17 – dowiesz się, jak ciąć film, aby przyjemnie się go oglądało. Wykorzystamy różne możliwe przejścia między scenami. Użyjemy masek do stworzenia ciekawych efektów.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst