Zajęcia dla uczniów, którzy ukończyli kurs "Grafik 3D - Blender"

Zaawansowany kurs tworzenia grafik trójwymiarowych wykorzystywanych w grach i animacjach. Uczniowie poznają rozbudowane możliwości środowiska Blender.

  • 5 spotkań (raz lub kilka razy w tyg.)

  • 2 x 45 min (każde spotkanie)

  • Max. ilość osób (12)


za kurs 425,00 zł


Wypróbuj nas! Jeśli zajęcia Ci się nie spodobają, masz możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszej lekcji!

Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

“Zaawansowany Grafik 3D - Blender” to zajęcia dla tych osób, które chcą poznać podstawy animacji 3D. Chcesz stworzyć animację? Albo wymodelować postać i wprawić ją w ruch? Nie czekaj tylko zapisz się na kurs! Zajęcia dla osób, które skończyły kurs Grafik 3D - Blender. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

Program kursu

Na pierwszych za przypomnimy sobie wiadomości z poprzedniego kursu a także zapoznamy się z nowymi zakładkami: Animation i Timeline
Na tych zajęciach omówimy sobie kilka rodzajów animacji takie jak: animacja na kościach oraz animacja za pomocą krzywych.
Na trzecich zajęciach, przygotowany zostanie model kuli ziemskiej a następnie przygotowana zostanie animacja zmiany pory dnia w zależności od położenia słońca.
Na tych zajęciach przygotowany zostanie model postaci na podstawie szkicu a następnie zostanie on oteksturowany.
Na ostatnich zajęciach, będziemy kontynuować pracę nad naszą postacią. Poznamy podstawy animacji postaci oraz wyeksportujemy nasz model do programu Mixamo.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst