Unia Europejska

Zajęcia dla uczniów, którzy ukończyli kurs Akademia młodego YouTubera

Kurs dla każdego, kto chce stworzyć i rozwijać swój własny kanał na platformie YouTube. Uczestnicy poznają narzędzia nowoczesnego YouTubera - m.in. dowiedzą się jak obrabiać dźwięk czy dobrać odpowiednio napisy, a także jak tworzyć i montować projekty filmowe od zera.

  • 10 lekcji - 5 spotkań po 2 lekcje trwające 45 minut (raz lub kilka razy w tyg.)

  • 2 x 45 min (każde spotkanie)

  • Max. ilość osób (10)


za kurs 495,00 zł


Wypróbuj nas! Jeśli zajęcia Ci się nie spodobają, masz możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszej lekcji!

Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Kurs online “Akademia młodego Youtubera” to zajęcia dla tych wszystkich, którzy chcą poznać kulisy pracy profesjonalnego Youtubera. W trakcie kursu uczestnicy zapoznają się z programem Audacity do nagrywania i obróbki dźwięku, a także tworzenia efektów specjalnych. Uczniowie zostaną wprowadzeni w narzędzia nowoczesnego YouTubera, by szybciej i łatwiej montować filmy, tworzyć przejścia i animacje.

Program kursu

W tej lekcji zapoznasz się z darmowym programem do obróbki dźwięku - Audacity. Nauczymy Cię nagrywać, przycinać, odszumiać. Dowiesz się, jak wgrać plug-iny, jak sprawić, by głos był zmieniony i nie brzmiał jak Twój! Po tej lekcji będziesz umiał pogłębić tembr głosu na nagraniu, dodać efekty specjalne.
Celem tej lekcji będzie pokazanie, jak dodać napisy do filmu na YouTubie. Pokażemy Ci narzędzia wyszukiwania słów kluczowych, dzięki którym stworzysz treści, które są na topie. Zobaczysz, jak korzystać z Discorda i Twitcha - narzędzi, które są coraz popularniejsze, umożliwiają kontakt ze społecznością i warto je znać.
Stworzysz własny projekt filmowy - od zera. Zaprezentowane będą różne tematy projektów do wyboru, który wybierzecie wspólnie z prowadzącym. Każdy z uczestników stworzy indywidualny film lub stream. Na lekcji pokazane będzie, jak stworzyć dobry scenariusz, jak zaplanować cały film i jak go dobrze nagrać. Stworzysz również strategię rozwoju kanału, która umożliwi Ci wdrożenie planu w życie.
Nauczyciel nadzoruje indywidualnie pracę każdego ucznia tak, aby pod koniec tej lekcji każdy miał gotowy materiał do montażu lub streamu. Wykonasz miniaturkę, wyszukasz dźwięki i przygotujesz cały materiał tak, aby był ciekawy. Nauczyciel będzie prezentował kolejne etapy, a Ty na ich podstawie stworzysz swój indywidualny projekt.
Na zajęciach uczniowie zaprezentują swoje projekty. Kulminacją będzie dyskusja polegająca na feedbacku od grupy. Pod koniec lekcji zostanie pokazana SreamYard - uczestnicy stworzą prosty stream na YouTube lub Twitchu.

Zalety naszego kursu

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst