Unia Europejska

Witaj, Poszukiwaczu Kodu! Podejmij niezwykłe wyzwanie, gdzie programistyczne zagadki są kluczami do wydostania się z intrygującego labiryntu pełnego kodowych tajemnic. Stań się częścią akcji M.A.Z.E, w której ścieżki są utkane z algorytmów, a ściany skrywają mnóstwo …eee bugów? Przemierz labirynt, starannie wybierając kierunki i analizując każdy kolejny krok .

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (12)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Na zajęciach uczniowie zostaną wprowadzeni w świat programowania i poznają zasady tworzenia podstawowych skryptów w oparciu o Visual Studio. Programowanie odbywa się w języku C#, a uczniowie mogą poczuć się jak najprawdziwsi, zawodowi programiści. Dzięki poruszaniu zaawansowanych zagadnień, uczniowie są w stanie tworzyć skomplikowane skrypty. Projekt tworzony podczas zajęć wprowadzi uczestników w podstawy języka C#, używanego na całym świecie przez wielu programistów, i przekaże wiedzę umożliwiającą dalszą naukę programowania.

Program kursu

Wykorzystaj umiejętności logicznego myślenia i przy pomocy programowania w języku C# stwórz aplikację okienkową Windows Forms, aby znaleźć wyjście z labiryntu. Zdobądź algorytmiczną wiedzę, wyposaż się w zmienne, ify i metody, a następnie zmierz się z wyzwaniami, które przetestują Twoje programistyczne umiejętności. Podejmiesz wyzwanie razem z nami?

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst