Wyobraź sobie, że czeka Cię daleka i długa podróż autem. Wsiadasz za kierownicę, wybierasz w nawigacji trasę, przekręcasz kluczyk a następnie… rozkładasz fotel do pozycji leżącej i odpalasz film na ekranie sufitowym. Teraz podróż nie jest aż taka straszna, prawda? Autonomiczne pojazdy to coś co czeka nas w nie aż tak dalekiej przyszłości. Już dziś wciel się w rolę programisty, który przyspieszy ten proces.

• 1 spotkanie (warsztat)

• 60 min (czas trwania)

bezpłatne 0,00 zł

Warsztaty z programowania w języku Python to doskonała okazja, aby zgłębić podstawowe zasady tworzenia skryptów w jednym z najszybciej rozwijających się i najlepiej opłacanych języków programowania na rynku. Na zajęciach uczniowie nauczą się tworzyć zarówno proste projekty. Zdobyta wiedza umożliwi uczniom dalszą naukę programowania.

Na zajęciach zajmiemy się stworzeniem programu symulującego nauczanie sieci neuronowej, odpowiadającej za sztuczną inteligencję autopilota pojazdów Tesla.