Unia Europejska

Konieczna jest umiejętność obsługi myszki, pisania, czytania i liczenia w zakresie 20.

Minecrafta nikomu nie trzeba przedstawiać. Dzisiaj stworzymy wirtualnego asystenta, który po wykonaniu dla niego drobnego zadania podzieli się z nami ciekawostką ze świata tej fenomenalnej gry. Sprawdź czy Steve w wersji AI będzie wiedział więcej od Ciebie. Powodzenia.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 60 min (czas trwania)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Zajęcia wprowadzają uczestnika w podstawy programowania. Warsztaty wykorzystują środowisko programowania Scratch ze względu na mocno zarysowaną intuicyjność działania i duże możliwości. Jest to internetowe środowisko pozwalające na tworzeni skryptów przy pomocy różnokolorowych bloków. Każdy blok reprezentuje inną funkcję w programowaniu. Każdy projekt może być na bieżąco testowany.

Program kursu

Celem lekcji jest poznanie podstawowych pojęć takich jak pętla czy instrukcja warunkowa oraz zdobycie wiedzy na temat podstaw programowania w językach blokowych. Podczas bezpłatnej lekcji uczestnicy są w stanie również udoskonalić swoje umiejętności, które mogą przydać się w trakcie toku edukacji takie jak myślenie przyczynowo-skutkowe, wnioskowanie i logika działania.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst