Kurs jest przeznaczony dla dzieci, które są zainteresowane technologią i chcą eksplorować możliwości sztucznej inteligencji. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania ani technologii AI.

  • 5 spotkań (raz lub kilka razy w tygodniu)

  • 2 x 45 min (każde spotkanie)

  • Max. ilość osób (12)


za kurs 400,00 zł


Wypróbuj nas! Jeśli zajęcia Ci się nie spodobają, masz możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszej lekcji!

Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Kurs “Narzędzia AI w praktyce” to emocjonująca przygoda dla dzieci, w której będą miały okazję poznać fascynujący świat narzędzi opartych na sztucznej inteligencji (AI). Podczas kursu dzieci będą eksperymentować, tworzyć i odkrywać różne narzędzia AI, rozwijając swoją kreatywność i umiejętności w interakcji z technologią. Każde spotkanie będzie skupione na innym narzędziu AI, zapewniając wszechstronne doświadczenie.

Program kursu

Celem zajęć będzie poznanie narzędzia ChatGPT jako przykładu AI opartego na konwersacjach. Uczniowie zrozumieją, jak narzędzia AI do generowania tekstów mogą wspierać interakcję i komunikację. Pokazane zostanie również narzędzie Replika, gdzie można stworzyć wirtualnego przyjaciela i prowadzić z nim konwersację.
Na lekcji omówione zostaną podstawy generowania obrazów przy użyciu sztucznej inteligencji, w tym narzędzia takie jak DALL-E 2.0 i Midjourney. Poznamy potencjał tych technologii. Uczniowie będą mieli okazję zapoznać się z funkcjonalnościami i odkryć różne możliwości kreatywnego wykorzystania sztucznej inteligencji w tworzeniu oraz modyfikowaniu obrazów.
Celem lekcji jest poznanie procesu tworzenia muzyki za pomocą narzędzia Boomy i Elevenlabs. Na zajęciach rozwijane będzie zainteresowanie dźwiękiem i kreatywności w tej dziedzinie. Uczniów będą eksperymentować i tworzyć własne dźwięki przy użyciu narzędzi AI.
W ramach tej lekcji uczniowie będą mieli okazję odkryć fascynujący świat tworzenia wizualizacji video do muzyki przy użyciu narzędzia AI, jakim jest Runway ML. Dzieci będą mogły wykorzystać swoją kreatywność i eksperymentować z różnymi efektami wizualnymi, aby stworzyć wizualizacje.
Ta lekcja zaprasza dzieci do kreatywnych przygód z trzema różnymi narzędziami opartymi na sztucznej inteligencji: Quick, Draw, AI Duet i AI Dungeon. Dzieci będą miały okazję eksplorować swoją kreatywność w rysowaniu, tworzeniu muzyki i pisaniu opowieści, korzystając z tych ciekawych narzędzi.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst