Unia Europejska

Konieczna jest umiejętność obsługi myszki, pisania, czytania i liczenia w zakresie 20.

Sprawdzimy Twój refleks. Ataki hakerów mogą być naprawdę szybkie i zaskakujące - postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów i pokonać wszystkich hakerów! Uważaj i nie niszcz żadnej części naszego super komputera - w przeciwnym razie Internet na całym świecie zostanie wyłączony! Możesz to zrobić?

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (10)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Zajęcia wprowadzają uczestników w podstawy programowania. Warsztaty wykorzystują środowisko programowania Scratch ze względu na mocno zarysowaną intuicyjność działania i duże możliwości. Jest to internetowe środowisko pozwalające na tworzeni skryptów przy pomocy różnokolorowych bloków. Każdy blok reprezentuje inną funkcję w programowaniu. Każdy projekt może być na bieżąco testowany, a stworzoną grę uczniowie mogą zabrać ze sobą do domu lub udostępnić swoim znajomym.

Program kursu

Celem lekcji jest poznanie środowiska Scratch i nauka wykorzystania go w programowaniu i tworzeniu własnych gier komputerowych.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst