Unia Europejska

Konieczna jest umiejętność obsługi myszki, pisania, czytania i liczenia w zakresie 20.

Najwyższa pora wyruszyć na największe poszukiwania tego roku. Stara mapa wskazała, że trzeba szukać skarbu w leśnej posiadłości. Okazuje się jednak, że jest ona dość dobrze chroniona. Czy uda Ci się odnaleźć leśną posiadłość i wkroczyć do niej niepostrzeżenie? Budowa podziemnego tunelu może pomóc. Wkradnij się do posiadłości i spróbuj odnaleźć wszystkie totemy. Znajdź je wszystkie i zdobądź tytuł Mistrza Minecrafta.

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 2 x 45 min (czas trwania)

  • Max. ilość osób (10)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Innowacyjne zajęcia łączące programowanie ze światem Minecrafta. Przy pomocy specjalnej platformy MakeCode wprowadzamy programowanie na jeszcze wyższy level tworząc skrypty modyfikujące świat gry. Skrypty tworzone są poprzez wykorzystywanie odpowiednich bloków komend w różnych konfiguracjach i ułożeniach. Następnie skrypty testowane są bezpośrednio w środowisku gry. Programowanie w Minecrafcie nie tylko niesie ze sobą edukacyjny charakter ale również pokazuje dzieciom, że w gry nie tylko można grać ale wykorzystywać je w bardziej naukowy sposób.

Program kursu

Zajęcia z programowania w Minecraft Education skupiają się przede wszystkim na poznaniu podstawowych definicji programistycznych jak i umiejętności implementowania ich w jednej z najpopularniejszych gier komputerowych. Podczas zajęć pokazujemy kreatywne i edukacyjne korzystanie z gier i programów.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst