Unia Europejska

Zajęcia dla uczniów, którzy ukończyli kurs Kreator Minecrafta. Minecraft zadziała tylko na systemie operacyjnym Windows 10/11

Zaawansowane elementy platformy Make Code oraz ich wykorzystanie w świecie Minecrafta. Podstawą kursu jest nauka programistycznego wykorzystania Minecrafta w myśleniu projektowym.


Drugi etap kursu to pojedynki, walki i budowanie swojego świata. Wciel się w bohatera Minecrafta i zwyciężaj armie potworów korzystając z platformy MakeCode.

  • 10 lekcji - 5 spotkań po 2 lekcje trwające 45 minut (raz lub kilka razy w tygodniu)

  • 2 x 45 min (każde spotkanie)

  • Max. ilość osób (10)


za kurs 495,00 zł


Wypróbuj nas! Jeśli zajęcia Ci się nie spodobają, masz możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszej lekcji!

Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Kurs Czempion Minecrafta w programowaniu to drugi etap kursu programowania z Minecraftem. Podczas pięciu lekcji wykonamy zaawansowane projekty przedstawiające w praktycznej odsłonie wiele różnych elementów programowania takich jak losowania, tablice oraz pętle.

Program kursu

Misja dla największych fanów akrobacji, biegów i skoków. Podczas lekcji poznamy zasady umieszczania przedmiotów w przestrzeni trójwymiarowej poznając zasadę działania układu współrzędnych. Utrwalone zostaną również elementy związane z kreowaniem i architekturą terenu.
Jedna z najnowszych wersji Minecrafta wprowadziła do gry podwodny świat pełen stworzeń, skarbów i nieznanych dotąd składników terenu. W trakcie zajęć zamkniemy cały podwodny świat w niewielkim akwarium. Poznamy również zaawansowane pojęcia związane z losowaniem.
Do biegu… Gotowi… Start! Bieg z przeszkodami to jeden z najbardziej dynamicznych rodzajów wyścigów. Pułapki mogą być umieszczone wszędzie. Na tej lekcji poznamy pętle i instrukcje warunkowe.
Najpopularniejsza rozgrywka Minecrafta właśnie u nas. Zbierz drużynę ale uważaj, drużyna przeciwna już przygotowała na Ciebie masę pułapek. Nie daj się im tak łatwo pokonać. Podczas zajęć utrwalimy wiadomości poznane na całym kursie oraz dowiemy się więcej na temat instrukcji warunkowych.
Zadaniem lekcji jest podsumowanie zaawansowanych elementów programowania w Minecraft MakeCode oraz całego cyklu kursów programowania z Minecraftem.

Zalety naszego kursu

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst