Unia Europejska

Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Twórca stron internetowych

Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie stron internetowych. Podczas zajęć poruszane są zaawansowane zagadnienia tworzenia stron internetowych w oparciu o narzędzie Glitch.


Dziennie powstaje tysiące nowych stron internetowych. Wskakuj do Glitcha i stwórz własną. Pokażemy Ci jak tworzyć najlepsze stronki, którymi pochwalisz się znajomym.

  • 10 lekcji - 5 spotkań po 2 lekcje trwające 45 minut (raz lub kilka razy w tygodniu)

  • 2 x 45 min (każde spotkanie)

  • Max. ilość osób (12)


za kurs 495,00 zł


Wypróbuj nas! Jeśli zajęcia Ci się nie spodobają, masz możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszej lekcji!

Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Kurs “Zaawansowany twórca stron internetowych” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności tworzenia stron internetowych. W trakcie kursu uczeń pozna bardziej zaawansowane znaczniki HTML oraz rozbuduje wiedzę na temat stylowania CSS. Stowrzone strony będa wykorzystywać również język JavaScript. Na kursie będziemy korzystać z przyjaznego środowiska Glitch. Po tym kursie każdy uczeń będzie w stanie stworzyć samodzielnie rozbudowaną stronę internetową oraz opublikować ją w internecie.

Program kursu

Celem lekcji będzie przygotowanie listy do której będziemy mogli dodawać nowe zadania oraz usuwać już te wykonane.
Celem zajęć będzie stworzenie przeglądarkowej gry „Wisielec”, która polega na odgadywaniu słów.
Celem lekcji będzie stworzenie stworzenie strony z timerem interwałowym gdzie przygotujemy dla siebie codzienny trening ustawiając między innymi takie informacje jak ilość cykli, czas na dane ćwiczenia oraz czas na odpoczynek.
Celem zajęć będzie stworzenie strony restauracji. Strona będzie posiadać wydzielone sekcje, menu, galerie w formie slidera oraz stopkę z kontaktem i lokalizacją. Dodatkowe zostanie zastosowane automatyczne przewijanie strony po wybraniu pozycji z menu.
Celem zajęć będzie kontynuacja i rozbudowanie projektu z poprzednich zajęć.

Zalety naszego kursu

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst