Unia Europejska

Kurs dla uczniów, którzy ukończyli kurs Młody twórca stron internetowych

Wprowadzenie do zaawansowanych elementów stron internetowych. Poznanie możliwości języka HTML, stylowania CSS oraz podstaw tworzenia interaktywnych stron JavaScript.


Druga częśc kursu to bardziej zaawansowane informacje ale na pewno sobie poradzisz. Siadaj za stery HTML-a i działaj. Ruszamy w podróż do świata Internetu.

  • 10 lekcji - 5 spotkań po 2 lekcje trwające 45 minut (raz lub kilka razy w tyg.)

  • 2 x 45 min (każde spotkanie)

  • Max. ilość osób (10)


za kurs 495,00 zł


Wypróbuj nas! Jeśli zajęcia Ci się nie spodobają, masz możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszej lekcji!

Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Kurs online “Młody, zaawansowany twórca stron internetowych” to świetna propozycja dla uczniów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę dotyczącą tworzenia stron internetowych. W trakcie kursu przedstawione zostaną bardziej zaawansowane znaczniki HTML oraz stylowanie CSS jak również przedstawimy język do tworzenia interaktywnych stron JavaScript. Na kursie będziemy korzystać z przyjaznego środowiska Glitch. Po tym kursie każdy uczeń będzie w stanie stworzyć samodzielnie zaawansowaną stronę internetową oraz opublikować ją w internecie. Jest to kurs kontynuujący kurs “Młody twórca stron internetowych”.

Program kursu

Celem lekcji będzie zapoznanie uczestników z językiem JavaScript. Na zajęciach zostaną zaprezentowane podstawy, które umożliwią wprowadzenie interakcji na stronie.
Celem lekcji będzie przygotowanie listy zakupów, do której będziemy mogli dodawać nowe pozycje oraz usuwać już te wykonane.
Celem lekcji będzie stworzenie stworzenie strony z timerem interwałowym gdzie przygotujemy dla siebie codzienny trening ustawiając między innymi takie informacje jak ilość cykli, czas na dane ćwiczenia oraz czas na odpoczynek.
Celem zajęć będzie stworzenie strony salonu samochodowego. Strona będzie posiadać wydzielone sekcje, menu, stopkę z kontaktem i lokalizacją.
Celem zajęć będzie kontynuacja projektu z poprzednich zajęć.

Zalety naszego kursu

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst