Unia Europejska

Kursy świąteczne z programowania
Blog

Kursy świąteczne dla dzieci i młodzieży w całej Polsce - zapraszamy!


4 minuty czytania

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, spotkań z bliskimi i wyczekiwanych prezentów. Jednakże, przerwa świąteczna to również doskonała okazja dla dzieci i młodzieży, by rozwinąć swoje umiejętności w kreatywny sposób poprzez uczestnictwo w kursach programowania. Te wyjątkowe zajęcia nie tylko dostarczą im mnóstwa frajdy, ale także dostarczą nieocenionych korzyści edukacyjnych - Twoje dziecko wejdzie w Nowy Rok z wartościową wiedzą, nowymi umiejętnościami i chęcią do nauki.

Dlaczego warto wziąć udział w kursach programowania podczas przerwy świątecznej?

Wzięcie udziału w kursach programowania podczas przerwy świątecznej może być wyjątkowo wartościowe z kilku powodów. To doskonały czas, aby skorzystać z okazji i rozwinąć umiejętności programistyczne.

1. Rozwijanie umiejętności technologicznych

Tworzenie gier, aplikacji czy stron internetowych to fascynująca przygoda, w której można wziąć udział z domowego zacisza. Kursy odbywają się wyłącznie online — wystarczy dostęp do Internetu i własnego laptopa. Podczas zajęć wspólnie stworzymy unikatowe świąteczne projekty! Kursy świąteczne z programowania to kreatywne ćwiczenia, które pobudzają logiczne myślenie i rozwijają umiejętności problem-solving.

2. Kreowanie własnych projektów

Podczas kursów, uczestnicy mają okazję wykazać się wyobraźnią poprzez projektowanie grafik 2D i 3D, programowanie gier, aplikacji, stron www czy nawet programowanie sztucznej inteligencji. Tworzenie własnych dzieł komputerowych stymuluje kreatywność i daje dzieciom poczucie sprawczości, co przekłada się na lepsze wyniki szkolne i wzmożoną chęć do dalszej nauki. 

3. Przygotowanie do przyszłości

Zrozumienie podstaw programowania staje się coraz ważniejsze w dzisiejszym świecie. Umiejętności zdobywane podczas naszych kursów stanowią solidne fundamenty dla przyszłej kariery w branży technologicznej.

4. Zabawa i nauka w jednym

Kursy programowania to nie tylko edukacja, ale także zabawa. Dzieci uczą się poprzez eksperymentowanie, co sprawia, że proces nauki jest przyjemnością.

swiateczne kursy 1200x628

        Kursy świąteczne organizujemy od 27 do 31 grudnia!

Dlaczego kursy programowania dla dzieci to świetny pomysł?

Kursy programowania są niezwykle wartościowe z wielu powodów. Po pierwsze, uczą one umiejętności niezbędnych w dzisiejszym świecie. Rozwijają logiczne myślenie, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów. Po drugie, pozwalają dzieciom zrozumieć, jak działa technologia, której codziennie używają. To doskonała okazja, by poszerzyć ich horyzonty i zachęcić do eksploracji świata technologicznego.

Warto również pamiętać, że umiejętności programistyczne są poszukiwane na rynku pracy. Inwestycja w edukację dzieci w dziedzinie programowania może otworzyć przed nimi szerokie możliwości zawodowe w przyszłości.

Jeśli zastanawiasz się, jak wypełnić przerwę świąteczną swojego dziecka w sposób zarówno kreatywny, jak i edukacyjny, kursy programowania są doskonałym wyborem. Daj swojemu dziecku szansę na rozwój w fascynującym świecie technologii. Niech odkryje tajniki kodowania, projektowania gier i aplikacji, a także grafiki 2D i 3D.

Zapisując swoje dziecko na nasze kursy programowania, dajesz mu możliwość poszerzenia horyzontów, rozwinięcia jego umiejętności oraz przygotowania do przyszłych życiowych wyzwań. To inwestycja, która z pewnością przyniesie wszechstronne korzyści!

Nie czekaj dłużej! Zapisz swoje dziecko na świąteczne kursy programowania już dziś i podaruj mu niezapomnianą przygodę edukacyjną, która może zmienić jego przyszłość! 

Zapisz swoje Dziecko już dziś! 

Vouchery upominkowe na święta 

Pamiętaj, że wybrany kurs świąteczny, krótki lub semestralny możesz kupić w formie vouchera upominkowego! Jeśli zrobisz to do 15 grudnia, to masz gwarancję, że dostarczymy Twój voucher jeszcze przed świętami i dołączymy do niego wybraną książkę edukacyjną naszego autorstwa o Scratchu lub Robloxie. 

Lekcje z Gigantami to:

🌟 Kursy prowadzone przez doświadczonych nauczycieli.

🌟 Interaktywne zajęcia, dostosowane do wieku i umiejętności dzieci.

🌟 Tworzenie własnych projektów programistycznych oraz grafik 2D i 3D, a także wykorzystanie narzędzi AI w praktyce.

🌟 5 fantastycznych lekcji codziennie od 27 do 31 grudnia! 

Ho, ho, ho! Już nie możemy się doczekać! Do usłyszenia i zobaczenia na cyfrowych łączach! 🎅


Poprzedni Następny

Ocena użytkowników: 5 / 5

Oceń artykuł

Przygotowanie do testu 8-klasisty z matematyki
Blog

Jak zdać egzamin ósmoklasisty?

Choć egzaminu ósmoklasisty nie da się nie zdać, to jednak dobry wynik jest przepustką do nauki w wymarzonej szkole średniej. Sporo...

Czytaj więcej
Programowanie Minecraft dla dzieci
Blog

Programowanie z Minecraftem – eksplorowanie i modyfikowanie świata gry

Minecraft to jedna z ulubionych gier – nie tylko dzieci, ale też dorosłych! Pozwala graczom wyzwolić w sobie ogromne pokłady...

Czytaj więcej

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs