Unia Europejska

Koduj z Gigantami
Blog

Koduj z Gigantami: Poszukiwacze Kodu - bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży


5 minut czytania

Twoje dziecko lubi spędzać czas przed komputerem? Interesuje się grami i nowymi technologiami? A może dopiero szuka swoich pasji? Tak czy owak, doskonale się składa! Już 20 stycznia zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty z programowania pt. Koduj z Gigantami. Będzie to 14. edycja naszej akcji, w której dotychczas wzięło udział ponad 100 000 dzieci z całej Polski! 

Darmowe warsztaty dla dzieci już 20 stycznia 

Startujemy już 20 stycznia, ale zapisy już trwają! Tym razem motywem przewodnim będą Poszukiwacze Kodu — uczestnicy warsztatów będą odkrywać wszelkie jego tajemnice, ucząc się programowania i przede wszystkim świetnie się przy tym bawiąc. Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 7. do 18. roku życia!

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i dostępne zarówno formie stacjonarnej, jak i online. Będziemy w większości dużych miast w Polsce, w tym m.in. w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Kielcach, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Opolu i Zielonej Górze.

Listę dostępnych lokalizacji stacjonarnych wyświetli się po przejściu do formularza zapisowego. Więcej informacji oraz FORMULARZ ZAPISOWY znajdziesz na: www.kodujzgigantami.pl 

Zapraszamy również na lekcje online — Twoje dziecko będzie potrzebowało wyłącznie własnego komputera lub laptopa, a także dostępu do Internetu. Wszystkie lekcje prowadzimy w kameralnych kilkuosobowych grupach, stawiając na interaktywność zajęć.

Warsztaty trwają  do 3 marca.

Koduj z Gigantami na terenie całej Polski

Koduj z Gigantami to cykl bezpłatnych warsztatów, które prowadzimy dwukrotnie w ciągu roku. Każda edycja koncentruje się na różnych tematach — nie powtarzamy materiału, zawsze poszukujemy nowych motywów, które zachęcą dzieci i młodzież do udziału, nauki i dobrej zabawy.

W tym sezonie postanowiliśmy zainspirować się filmami przygodowymi, aby dzieci i młodzież mogli wcielić się w Poszukiwacza Kodu i stopniowo odkrywać jego tajemnice. Będzie to możliwe dzięki interaktywnym lekcjom poświęconym różnym zagadnieniom programistycznym. 

Wybrany warsztat to jedna lekcja trwająca 90 minut. Jest ona dostosowana do poziomu i wiedzy ucznia. W zależności od Twoich preferencji będziemy prowadzić zajęcia w takich środowiskach i językach programistycznych jak: 

 • Minecraft
 • Scratch
 • C#
 • Python
 • C++
 • HTML, JavaScript, CSS (tworzenie stron internetowych)
 • App Inventor

W Minecrafcie poprowadzimy dodatkowo innowacyjne warsztaty z matematyki, które stanowią kreatywne opracowanie materiału szkolnego w szkołach podstawowych. Dzięki temu Twoje dziecko pokocha matematykę, co z pewnością przełoży się na lepsze oceny i wyższy wynik końcowy z testu 8-klasisty. 

Bezpłatne warsztaty  — zarówno stacjonarnie, jak i online

Nasze warsztaty Koduj z Gigantami: Poszukiwacze Kodu to szansa na lepsze zrozumienie cyfrowych pojęć i zależności oraz na zapoznanie się z nowymi technologiami. To również wyjątkowa okazja, by spróbować swoich sił w programowaniu — i to zupełnie za darmo!

Do naszego świata kodowania może dołączyć każdy uczeń w wieku od 7 do 18 lat. Zapisy są prowadzone poprzez formularz dostępny na stronie www.kodujzgigantami.pl 

Kliknij i zapisz się już teraz!  

Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla rodziców, w tym konkursy, webinary tematyczne, kody rabatowe i wiele innych!

cwg poszukiwacze kodu primary 1500x750

Pierwsze warsztaty startują już 20 stycznia! Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat! 

Zapisz swoje dziecko już dziś 

Dołącz do naszych bezpłatnych warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży! Koduj z Gigantami to nie tylko nauka, to przede wszystkim pasjonująca podróż w świat tworzenia gier, aplikacji i stron internetowych!

Co oferujemy:

 • Wyjątkowe zajęcia — uczymy poprzez zabawę i praktyczne ćwiczenia, korzystając z Minecrafta, Scratcha, Pythona i wielu innych języków programowania!
 • Różnorodność umiejętności — nasze lekcje dostosowane są do różnych poziomów zaawansowania, zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy już mają pewne doświadczenie.
 • Rozwój kreatywności — nasze zajęcia skupiają się na rozwijaniu wyobraźni i umiejętności logicznego myślenia poprzez praktyczne projekty.
 • Przygoda w grupie — współpraca i przygoda w kameralnych grupach jest według nas kluczem do efektywnej nauki!
 • Dostępność zajęć — stacjonarnie w wielu miejscach w Polsce oraz możliwość uczestnictwa online.

Zapisz swoje dziecko już teraz na www.kodujzgigantami.pl i zapewnij mu niepowtarzalną okazję do nauki i odkrywania tajemnic programowania zupełnie za darmo! 

Zapisz swoje dziecko już dziś! 


Poprzedni Następny

Ocena użytkowników: 3 / 5

Oceń artykuł

Najlepiej sprzedające się gry wideo na świecie
Blog

Najlepiej sprzedające się gry wideo na świecie

Szacuje się, że już teraz na świecie jest ponad 2,5 miliarda aktywnych graczy, a liczba ta cały czas rośnie. Gramy na konsolach,...

Czytaj więcej
IT-Facts - pierwsza strona internetowa
Blog

IT-Facts - pierwsza strona internetowa

Dynamiczny rozwój internetu w latach 90’ XX wieku całkowicie odmienił dotychczasowy sposób życia milionów ludzi na całym świecie. I choć...

Czytaj więcej

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs