Unia Europejska

black friday okazje
Blog

GigaPromocje z okazji Black Friday! Gigantyczne zniżki na kursy programowania i nie tylko


6 minut czytania

Za nami już połowa listopada, a w sklepach czeka nas kolejne wyprzedażowe szaleństwo. Black Friday, który na dobre przyjął się w Polsce to świetna okazja na upolowanie największych promocji na przykład na prezenty mikołajkowe czy świąteczne. My również przygotowaliśmy specjalną ofertę na tę okazję, w której znajdziesz zarówno atrakcyjne zniżki i rabaty, jak i darmowe prezenty od nas i od naszych partnerów! 

Każdy rodzic wie, że wydatki związane z dziećmi nie należą do najmniejszych. Ubrania, materiały do szkoły, zabawki czy zajęcia dodatkowe pochłaniają coraz większą część rodzinnego budżetu. Warto zatem polować na promocje, które pozwalają sporo zaoszczędzić. Do jednej z takich należy właśnie wypadający w tym roku już 24 listopada Black Friday. Z tej okazji specjalne zniżki dla dzieci i rodziców zebrali w jednym miejscu Giganci Programowania: https://hello.giganciprogramowania.edu.pl/blackfriday-promo/pl .

GigaPromocja do 30% na wybrany kurs

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie szereg GigaRabatów. Znajdziesz u nas zniżki do aż 30% na wybrany długi kurs programowania dla swojego dziecka (aż 28 spotkań świetnej zabawy i intensywnej nauki!). Możesz zaoszczędzić do nawet 400 zł! Wystarczy wejść na podaną niżej stronę i wybrać dowolną zniżkę, która Cię interesuje.wy https://hello.giganciprogramowania.edu.pl/blackfriday-promo/pl .

Udział w darmowej lekcji indywidualnej z programowania

Z okazji Black Friday zapraszamy także do wzięcia udziału w darmowej lekcji indywidualnej sam na sam trenerem programowania. 

Odkrywanie talentów dzieci to jeden z głównych celów Gigantów Programowania. Dzięki zajęciom odpowiednio dobranym do możliwości nasza szkoła pozwala efektywnie rozwijać zdolności naszych podopiecznych. Wierzymy, że to właśnie nauka zgodna z zainteresowaniami dziecka pozwala mu odkrywać własne pasje. Naszym celem jest rozwijanie nie tylko umiejętności programistycznych, ale również kreatywności, wyobraźni przestrzennej oraz logicznego i analitycznego myślenia. 

Dlaczego warto wziąć udział w darmowej lekcji indywidualnej? 

 • Lekcja 60 minut sam na sam z trenerem - uczeń przez cały czas trwania zajęć ma nauczyciela na swoją wyłączność. Wspólnie z nim wykonuje on zlecone zadania, które bawią, uczą i przede wszystkim - pomagają odkrywać pasje!
 • Rozwój osobowości - programowanie to nie tylko umiejętności techniczne. Nasze kursy kształtują kreatywność, logiczne myślenie i zdolność rozwiązywania problemów – umiejętności przydatne w każdej dziedzinie życia.
 • Współpraca oparta na zaufaniu - nasi wykwalifikowani trenerzy i nauczyciele będą z Tobą współpracować, aby zrozumieć cele edukacyjne Twojego dziecka. Wspólnie zaplanujemy jego ścieżkę nauki.
 • Profesjonalna rekomendacja - po weryfikacji wyników lekcji próbnej, otrzymasz spersonalizowane rekomendacje kursów, które będą idealnie dopasowane do umiejętności, zainteresowań i celów Twojego dziecka.
 • Poziom dostosowany do umiejętności - nasza lekcja próbna dokładnie oceni poziom umiejętności Twojego dziecka i to niezależnie od poziomu jego zaawansowania! 
 • Świetna zabawa - uczymy poprzez zabawę! Twoje dziecko będzie zaangażowane w interaktywne ćwiczenia i mini-zadania, które zweryfikują jego zdolności programistyczne oraz kreatywne myślenie w przyjazny i zarazem angażujący sposób. 
 • Inspirujące projekty - nasza lekcja próbna to idealna okazja, by wyobrazić sobie, co można osiągnąć dzięki umiejętnościom programowania i jakie korzyści wyniesie z prowadzenia swoich pierwszych projektów! 
 • Nauka z dowolnego miejsca - Twoje dziecko może wziąć udział w lekcji próbnej z dowolnego miejsca! Zajęcia odbywają się online - wystarczy dostęp do komputera i Internetu. 

Kody rabatowe do wszystkich promocji i więcej informacji znajdziesz na stronie https://hello.giganciprogramowania.edu.pl/blackfriday-promo/pl .

Darmowy dostęp do Audioteki

W ramach Black Friday znajdziesz u nas także darmowy dostęp do Audioteki przez okres 30 dni! Słuchaj przez 30 dni za darmo w Audioteka Klub. Uzyskaj dostęp do ponad 17.000 audiobooków i audioseriali. 

Jak skorzystać z kodu do Audioteki?

 1. Kliknij w link lub wejdź na stronę promo.audioteka.com 
 2. Zarejestruj się lub zaloguj w Audiotece
 3. Wpisz otrzymany kod i aktywuj dostęp.
 4. Ściągnij aplikację Audioteka na urządzenie mobilne i zaloguj się.
  Słuchaj przez 30 dni, bez limitu, ponad 17.000 tytułów dostępnym w subskrypcji Audioteka Klub.

Aktywuj kod do 31.12.2023 r. 

Oferta dostępna dla nowych subskrybentów Audioteka Klub.

Więcej na https://pages.audioteka.com/pl/audioteka-klub

Więcej o Audioteka Kids: https://kids.audioteka.com/

Zniżki na wybrane kursy krótkie i vouchery

Nie zapominajmy jednak, że nie samą zabawą dzieci żyją ;). Jeśli wolisz pasję swojego dziecka do komputera i gier przekuć w coś pożytecznego, dobrym pomysłem mogą okazać się dodatkowe zajęcia z programowania. Specjalną zniżkę na swoje kursy dają Giganci Programowania, w ofercie których znajdziesz lekcje prowadzone w różnych środowiskach programowania, które dopasowane są do wieku uczestników. Programowanie to dobry kierunek na przyszłość, który rozwija nie tylko umiejętności twarde, ale pozytywnie wpływa też na rozwój logicznego i analitycznego myślenia, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów. 

Odkryj kod rabatowy z okazji Black Friday https://hello.giganciprogramowania.edu.pl/blackfriday-promo/pl  .


Poprzedni Następny

Ocena użytkowników: 5 / 5

Oceń artykuł

Jak pomóc dziecku wybrać zawód
Blog

Kim będę w przyszłości, czyli jak pomóc dziecku wybrać zawód?

Wybór zawodu jest arcytrudnym wyzwaniem. Pierwszą przyszłościową decyzję dziecko podejmuje już w VIII klasie, kolejną tuż po maturze....

Czytaj więcej
nauka programowania dla dzieci
Blog

Najstraszliwsze błędy programistyczne w historii

Pierwszy język programowania został napisany już w latach 50’ XX wieku. Z czasem zaczęły pojawiać się kolejne i bardziej zaawansowane...

Czytaj więcej

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs