Unia Europejska

Matematyczna Arena otwiera swoje wrota. Rozwiązując kolejno zadania matematyczne zdobywaj jedzenie i ekwipunek - uważaj jednak, w momencie złej odpowiedzi może pojawić się przeciwnik, którego trzeba będzie pokonać. Zbyt dużo błędnych rozwiązań może spowodować pojawienie się całej armii. Zaryzykujesz?

  • 1 spotkanie (warsztat)

  • 60 min (czas trwania)


bezpłatne 0,00 zł


Masz jakieś pytania?

Wprowadzenie

Matematyka z Minecraftem dla klasy piątej to wspaniałe rozwiązanie dla każdego, kto chce się uczyć tego wyjątkowo ważnego przedmiotu w niecodzienny sposób. Bierz udział w rozgrywkach pokonując escape roomy czy tory przeszkód oparte o matematyczne zagadnienia i założenia. Program zajęć oparty został o podstawę programową z matematyki dla klas piątych więc wszelkie poruszane zagadnienia przydadzą się w szkole.

Program kursu

Celem lekcji jest poznanie Minecrafta jako narzędzia do nauki matematyki oraz zapoznanie ze sposobami rozgrywki w Minecrafcie. Zadania jakie czekają na uczestnika będą sprawdzać nie tylko jego wiedzę ale również wiadomości, które poznaje podczas teoretycznych wstępów nauczyciela.

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst