Witaj, Poszukiwaczu Kodu! Przygotuj się na fascynującą przygodę w uniwersum Matrixa. Przenieś się do konsolowego świata kodu, gdzie algorytmy i struktury danych tworzą ciągi zer i jedynek, pełne tajemniczych błędów. Twoim celem jest odnalezienie ich i przywrócenie równowagi w kodzie programu. Zmierz się przed stawianymi wyzwaniami, naucz się programować i precyzyjnie rozpoznawać błędy w kodzie.

• 1 spotkanie (warsztat)

• 2 x 45 min (czas trwania)

bezpłatne 0,00 zł

Na zajęciach uczniowie zostaną wprowadzeni w świat programowania i poznają zasady tworzenia podstawowych skryptów. Programowanie odbywa się w języku C#, a uczniowie mogą poczuć się jak najprawdziwsi, zawodowi programiści. Dzięki poruszaniu zaawansowanych zagadnień, uczniowie są w stanie tworzyć skomplikowane skrypty. Projekt tworzony podczas zajęć wprowadzi uczestników w podstawy języka C#, używanego na całym świecie przez wielu programistów, i przekaże wiedzę umożliwiającą dalszą naukę programowania.

Stwórz z nami aplikację konsolową i niczym bohater Matrixa odnajdź i napraw błędy w tajemniczym kodzie. Na zajęciach poznasz język C#, który posłuży do debugowania zepsutego algorytmu. Nie obejdzie się bez wykorzystania tajnych broni w postaci zmiennych, pętli, funkcji czy ifów.